w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Krzysztof Cugowski ujawnił zaskakujący fakt o nowej partnerce Piotra. „My ją znamy dłużej”. Przy okazji wspomniał o ŚLUBIE

Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski - fot. Instagram @krzysztof_cugowski_official, Facebook @piotr.cugowski.7
Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski - fot. Instagram @krzysztof_cugowski_official, Facebook @piotr.cugowski.7

Piotr Cugowski jakiś czas temu rozstał się z żoną i odnalazł szczęście w ramionach innej kobiety. Długo ukrywał nową relację, ale teraz jego ojciec, Krzysztof, ujawnił zaskakujące fakty na temat przyszłej synowej. Szykuje się ślub?

Piotr Cugowski to znany wokalista, który ostatnio realizuje się jako trener w programie The Voice Senior. Wraz z pojawieniem się formatu na ekranach telewizorów, zrobiło się o nim głośno, albowiem wyszło na jaw, że nie tylko rozstał się z żoną po ponad dekadzie małżeństwa, ale i układa życie u boku nowej partnerki. Wszystko wyszło na jaw, gdy przy okazji wizyty w formacie Jaka to melodia? pozdrowił do kamery narzeczoną. Na początku widzowie odebrali to jako przejęzyczenie, ale zaraz po tym okazało się, że faktycznie rozstał się z Elizą, a w listopadzie oznajmił, że nowa ukochana wraz z jego mamą gorąco wspiera go z widowni podczas nagrań muzycznego talent show z udziałem seniorów.

Mogę tylko zdradzić, że była mama i moja narzeczona. Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem „lekarzem dusz”, a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem — powiedział podczas rozmowy z Martą Surnik w Pytaniu na śniadanie.

Krótko po tym zakochani wzięli udział we wspólnej sesji zdjęciowej do kalendarza charytatywnego Artyści zwierzakom i zaczęli regularnie publikować w mediach społecznościowych wspólne kadry.

Krzysztof Cugowski rozpływa się nad nową partnerką Piotra Cugowskiego

Wiele osób zastanawiało się, czy Piotr i Eliza wzięli już rozwód. To Krzysztof Cugowski jako pierwszy przekazał tę informację i wprawił wszystkich w osłupienie, ponieważ zdradził, że formalnie nie są małżeństwem od blisko dwóch lat.

Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można — powiedział wyraźnie dumny z syna w wywiadzie dla Faktu.

Wtedy też oznajmił, że już poznał Karolinę.

Poznałem jego nową narzeczoną, oczywiście, w końcu siłą rzeczy muszę poznać.

W najnowszym wywiadzie muzyk wprost rozpływał się nad przyszłą synową, która jest niezwykle utalentowaną kobietą.

Karolina to urocza dziewczyna. Jest lekarką, ma trzy specjalizacje i doktorat z nefrologii.

Co ciekawe, okazało się, że poznali się już kilka lat temu.

My ją znamy dłużej niż Piotr, ponieważ moja żona jest matką chrzestną jej syna Dawida — dodał w rozmowie z Na Żywo.

Czy zakochani zdecydowali się sformalizować związek? W tej kwestii Cugowski nie był już tak wylewny.

Nic nie powiem, bo nie wiem, a nawet gdybym wiedział, nie jestem uprawniony do podawania takich informacji. Może Piotr coś powie — uciął.

Była żona trenera z programu The Voice Senior także poznała Karolinę, ponieważ obie panie brały aktywny udział w akcjach charytatywnych organizowanych na terenie Lublina. Spodziewaliście się takich rewelacji?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 komentarzy

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski - fot. Instagram @patrycja_markowska_official

Patrycja Markowska przekazała niepokojące informacje o stanie zdrowia Grzegorza Markowskiego. „Dobrze się czuje, ale…”

Mateusz Murański nie żyje - fot. screenshot Fen MMA.tv

Sąsiadka widziała Mateusza Murańskiego na kilka godzin przed śmiercią. Zdradziła, jak się wtedy zachowywał