w

Patrycja Markowska przekazała niepokojące informacje o stanie zdrowia Grzegorza Markowskiego. „Dobrze się czuje, ale…”

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski - fot. Instagram @patrycja_markowska_official
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski - fot. Instagram @patrycja_markowska_official

Grzegorz Markowski w 2019 roku ogłosił, że odchodzi z zespołu Perfect. Od tamtego czasu nie milkną spekulacje na temat stanu jego zdrowia. Patrycja Markowska zdradziła, jak się czuje. Nie brzmi to optymistycznie.

Grzegorz Markowski to znany polski piosenkarz i kompozytor, który uważany jest za jednego z najważniejszych i najpopularniejszych muzyków rockowych w kraju. Na początku kariery występował w amatorskiej grupie Watabah, ale z czasem zaczął rozwijać skrzydła, aż w 1980 roku został głównym wokalistą zespołu Perfect, z którym nagrał trzy płyty: Perfect, Unu i Live. Formacja kilkukrotnie podejmowała decyzję o rozwiązaniu, ale ostatecznie wróciła na scenę i przez kilka kolejnych lat święciła triumfy na największych imprezach muzycznych w Polsce.

Jednym z najważniejszych momentów w życiu artysty, było nagranie w 2019 roku płyty z córką, Patrycją Markowską. To właśnie wtedy zakomunikował, że to ostatni krążek w jego karierze, a zaraz po tym ogłosił, że odchodzi z grupy Perfect. Ostatni koncert zagrał blisko trzy lata temu i od tamtego momentu znacznie ograniczył wszelką aktywność.

W pewnym momencie coś się kiedyś kończy. Nie chciałem być śmiesznym, starszym panem, który wjeżdża bez formy, bez energii, z nieczystym śpiewaniem. Czuję się pokonany przez życie i wcale to nie jest przyjemne uczucie w momencie, w którym ogłaszam, że odchodzę z zespołu Perfect — wyznał w cyklu Monika Olejnik. Otwarcie.

Fani przez cały czas zastanawiają się, co u niego słychać i czy przypadkiem nie ma problemów zdrowotnych. W końcu prawda wyszła na jaw.

Patrycja Markowska przekazała informacje o stanie zdrowia Grzegorza Markowskiego

Markowski zawsze unikał blasku reflektorów, więc w chwili, gdy ogłosił koniec kariery, słuch o nim niemalże zaginął. Gdyby nie bliska relacja z córką, która stara się go angażować do wspólnych projektów, nie wiedzielibyśmy nawet, jak teraz wygląda. Choć od czasu do czasu zdarza im się coś razem zaśpiewać, nie da się nie zauważyć, że musi wkładać coraz więcej wysiłku w każde publiczne wystąpienie.

Patrycja, w jednym z ostatnich wywiadów dla Pomponika wyznała, jak obecnie czuje się 70-letni Grzegorz. Choć nie skarży się na złe samopoczucie, czy problemy zdrowotne, chce już zwolnić.

Mój tata miał spadek sił witalnych, to na pewno. Czuje się dobrze i ja go po prostu namawiam do tego, żeby te skrzydła unosił i robił aktywnie pewne rzeczy. On się czasami zgadza, ale ja muszę uszanować to, że on chce zwolnić. Nie mogę go ciągnąć na siłę i namawiać do roboty, bo ma swoje lata i myślę, że zaśpiewał już tyle dźwięków i zagrał już tyle koncertów, że nie ma sensu robić tego na siłę. On to jest rockandrollowiec, nie skarży się, jest dzielny.

Na koniec dodała tylko:

Dobrze się czuje, ale aktywnie żyć już nie chce.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Grzegorzowi dużo zdrowia i spokoju.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

„Królowe życia” oficjalnie znikają z anteny! Wiemy, jaki program je zastąpi. W nowym show zabraknie Dagmary Kaźmierskiej. Dlaczego?

Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski - fot. Instagram @krzysztof_cugowski_official, Facebook @piotr.cugowski.7

Krzysztof Cugowski ujawnił zaskakujący fakt o nowej partnerce Piotra. „My ją znamy dłużej”. Przy okazji wspomniał o ŚLUBIE