w

Patrycja Markowska pokazała mamę. To po niej odziedziczyła urodę. Ale są do siebie podobne!

Patrycja Markowska, fot. AKPA, Instagram @patrycja_markowska_official
Patrycja Markowska, fot. AKPA, Instagram @patrycja_markowska_official

Patrycja Markowska w drodze wyjątku pochwaliła się zdjęciem z mamą. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo są do siebie podobne!

Patrycja Markowska jest wokalistką, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Na estradzie obecna jest od ponad dwóch dekad, choć show-biznes nigdy nie był jej obcy. Jest córką Grzegorza i Krystyny Markowskich — wokalisty i tancerki zespołu Perfect. Rodzice od najmłodszych lat wprowadzali ją w tajniki branży oraz zaszczepiali w niej pasję do muzyki. Jej pierwszy album Będę silna, w krótkim czasie zyskał uznanie melomanów. Krótko po tym doczekała się nominacji do nagrody Fryderyka w kategorii Nowa twarz fonografii. Na swoim koncie ma także pierwszą nagrodę w konkursie Premiery, który odbył się podczas 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Markowska jest bardzo rodzinna, dlatego też każdą wolną chwilę spędza ze swoim partnerem, Jackiem Kopczyńskim oraz ich synem, Filipem. Regularnie spotyka się też z rodzicami, jednak niechętnie opowiada o tym w social mediach. Tym razem zrobiła wyjątek.

Patrycja Markowska pokazała mamę. Jak wygląda żona Grzegorza Markowskiego?

Żona Grzegorza Markowskiego od lat unika blasku fleszy, dlatego też wielu jego fanów nawet jej nie kojarzy. Na szczęście Patrycja minioną Wielkanoc spędziła w rodzinnym gronie i przy okazji zrobiła sobie z bliskimi rodzinną fotografię. Kadr, którym pochwaliła się na Instagramie został wykonany na jednej z przepięknych hiszpańskich plaż. Pogoda wprost rozpieszczała świętującą rodzinę Markowskich.

Kilka wyrwanych chwil szczęścia na słońcu z moimi rodzicami. To bezcenne. Pięknego czasu, bliskości i refleksji dla Was kochani! Świętujmy! – napisała.

Już na pierwszy rzut oka widać, że wokalistka ma świetny kontakt z rodzicami. Rozbawieni pozują na tle wzburzonych fal Oceanu Atlantyckiego lub Morza Śródziemnego. W środku stanęła pani Krystyna, która jest niezwykle urodziwą blondynką. Od razu można zauważyć, że Patrycja jest do niej bardzo podobna. Mają podobne rysy twarzy, a uśmiechy mają niemalże identyczne!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Magda Gessler, fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler pokazała, jak wygląda BEZ MAKIJAŻU! Tylu komplementów nie zebrała pod żadnym zdjęciem. „Pięknie i promiennie”

Irena Santor - fot. AKPA

Irena Santor po długiej przerwie pojawiła się na salonach. Dopiero teraz widać, jak bardzo zmieniła się od czasu ogłoszenia końca kariery