w

Sąsiadka rozgadała się na temat Małgorzaty Rozenek. Zdradziła, jaka jest prywatnie. „Wydawała się lekko WYNIOSŁA”

Małgorzata Rozenek, Monika Wawrzak - fot. Instagram @m_rozenek, @monika.wawrzak
Małgorzata Rozenek, Monika Wawrzak - fot. Instagram @m_rozenek, @monika.wawrzak

Małgorzata Rozenek na bieżąco relacjonuje swoją codzienność, a mimo to wiele osób zastanawia się, jaka jest prywatnie. Rąbka tajemnicy uchyliła jej sąsiadka, która także postanowiła spróbować swoich sił w świecie show-biznesu. Co powiedziała?

Małgorzata Rozenek od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Szerszej publiczności dała się poznać jako prowadząca Perfekcyjną Panią Domu, ale format był dla niej jedynie przepustką do wielkiej kariery i realizacji poważniejszych planów. W rzeczywistości od początku marzyła o tym, by dołączyć do ekipy Dzień dobry TVN i choć udało jej się tego dokonać, wcześniej regularnie pojawiała się również w Projekcie Lady.

Ostatnio w życiu prywatnym celebrytki zaszła prawdziwa rewolucja. Po zaledwie kilku miesiącach pracy otrzymała wypowiedzenie wraz z czwórką innych prowadzących śniadaniówkę. Na szczęście dla niej nie było to równoznaczne z końcem współpracy ze stacją. TVN niezwłocznie ogłosił, że szykuje dla niej nowy format, a ona już zapowiedziała, że będzie krew, pot i łzy.

Sąsiadka ujawnia, jaka prywatnie jest Małgorzata Rozenek

Rozenek słynie nie tylko ze swojej działalności w telewizji, ale i w social mediach. To właśnie tam pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Mimo że jest bardzo aktywna, to i tak pokazuje jedynie wybrane fragmenty życia. Wiele osób zastanawia się, jaka jest prywatnie. Rąbka tajemnicy postanowiła uchylić jej sąsiadka, Monika Wawrzak, jedna z nowych bohaterek programu Diabelnie boskie.

Moja sąsiadka to Małgosia Rozenkowa. Początkowo za nią nie przepadałam. Taka się wydawała lekko wyniosła — powiedziała Plotkowi.

Okazuje się jednak, że prezenterka zyskuje przy bliższym poznaniu. Wawrzak wprost rozpływała się nad tym, jaką jest sąsiadką. Przyznała jednak, że nie raz zastanawiała się nad tym, czy Rozenek korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, ale jak dotąd nie poznała prawdy.

Im bliżej ją poznałam, tym bardziej jestem nią zachwycona i zauroczona. Jak się na nią patrzy, to jest zagadka – czy korzysta z medycyny estetycznej, czy nie korzysta. Wygląda przepięknie i jest przemiłą osobą. Zawsze sobie jakieś uśmieszki i machanie rączką wymieniamy — skwitowała.

Jesteście zaskoczeni?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Iwona Cichosz - fot. Instagram @iwonacichosz

Aktorka Iwona Cichosz wyznała, że jej syn cierpi na rzadką chorobę genetyczną. „W głowie tworzą się miliony pytań: dlaczego ja?”

Jimmy Buffett - fot. Twitter @jimmybuffett

Muzyk Jimmy Buffett nie żyje. Autor hitu „Margaritaville” miał 76 lat