w

Sandra Kubicka rozwija talenty kulinarne. Polewa z niej nawet Baron! [WIDEO]

Fot. Sandra Kubicka / Instagram

Miłość niektórych prowadzi do szaleństwa, a innych do… kuchni! Sandra Kubicka przepełniona miłością postanowiła nauczyć się gotować. Jak jej idzie?

Sandra Kubicka od ubiegłego roku spotyka się  z gitarzystą zespołu „Afromental” Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Para długo nie chciała oficjalnie potwierdzić, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

W końcu zakochani przyznali, że są razem, a spora grupa fanów obu gwiazd została w bardzo mocnym szoku. Sandra od tej pory chętnie regularnie dzieli się ich wspólnymi przeżyciami na Instagramie. Część krytyków uważa jednak, że Baron będący istnym łamaczem kobiecych serc zbyt długo nie wytrzyma z Kubicką.

Czas pokaże, jak rozwinie się ta relacja, natomiast nie można odmówić modelce zapału, aby dbać o swojego ukochanego. Dziewczyna, której chlebem powszednim są luksusowe hotele, w których wszystko miała pod nosem, postanowiła nauczyć się gotować.

Na swoim Instagramie pokazała, jak robi przepis, który ostatnio jest dosyć popularny w sieci. Ja VS. Przepisy na instagramie. Kończy się agresja z każdą próba. – napisała. Celebrytka chciała usmażyć omletową kanapkę. Jak jej poszło?

No cóż – początki bywają trudne. Reakcja komentujących oraz samego Barona mówi za siebie. Gitarzysta, gdy zobaczył przygotowaną dla niego kanapkę po prostu wybuch śmiechem. Pod postem Sandry pozostawił siedem śmiejących się emotnikonów.

Komentarz w podobnym stylu zamieściły siostry Ilona i Milena Krawczyńskie. Hahahahhaha! J**łam 😅😅😅

Inny z fanów napisał: Smietnik jest z drugiej strony 😂😂😂😂😂😂😂😂

Mimo wszystko chyba Sandrze należy się pochwała za chęci?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Dorota Szelągowska poszukuje pracownika. Oferuje bardzo przyzwoite wynagrodzenie

Oszust z Tindera: Jedna z poszkodowanych wyprzedała wszystkie jego rzeczy poza jedną. Co to takiego?!