w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Dorota Szelągowska poszukuje pracownika. Oferuje bardzo przyzwoite wynagrodzenie

Fot. YouTube / Screenshot

Dorota Szelągowska poszukuje kolejnego pracownika do swojego zespołu. Oferuje już na start bardzo przyzwoite wynagrodzenie, o którym wielu Polaków może pomarzyć.

Dorotę Szelągowską większość osób kojarzy głównie z telewizji, ale trzeba podkreślić, że jest ona również uznaną blogerką, a także właścicielką biura projektowego. W związku z rozwojem swojego biznesu poszukuje kolejnego pracownika.

Dorota poinformowała w sieci swoich fanów, że szuka pracownika do swojego zespołu. Docelowo potrzebuje architekta lub projektanta wnętrz i ma wobec tej osoby jasno sprecyzowane wymogi, które od razu przedstawiła.

Po pierwsze kandydat na wakat w jej studiu musi posiadać co najmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów oraz nadzorów. Ponadto Szelągowska wymaga dobrej znajomości programów do projektowania i nie tylko.

Kandydat zyska dodatkowe uznanie w oczach Doroty, jeśli ma również doświadczenie w projektowaniu domów jednorodzinnych. Natomiast przyszła pracodawczyni ze swojej oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w formie B2B.

Biuro prezenterki zlokalizowane jest na warszawskim Żoliborzu i właśnie tam dojeżdżać do pracy będzie musiał nowy pracownik. Warto podkreślić, że już w okresie próbnym praca u Szelągowskiej przynosić będzie niezłe wynagrodzenie.

Na start prezenterka oferuje 5500 zł na rękę! Po trzech miesiącach pensja ta może jeszcze wzrosnąć. Trzeba przyznać, że nie jeden z naszych rodaków marzy o takim wynagrodzeniu. Jednak część osób komentujących ogłoszenie uznała, że stawka jest zbyt niska jak na warszawskie standardy.

Waszym zdaniem 5500 zł to mało?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Justin Bieber

Po koncercie Justina Biebera doszło do strzelaniny! Są ranni [WIDEO]

Sandra Kubicka rozwija talenty kulinarne. Polewa z niej nawet Baron! [WIDEO]