w

Oszust z Tindera: Jedna z poszkodowanych wyprzedała wszystkie jego rzeczy poza jedną. Co to takiego?!

Fot. Instagram

Jedna z poszkodowanych Pań, które wystąpiły w filmie „Oszust z Tindera” ujawniła, że pozostawiła sobie po nim jedną pamiątkę. Jaką?

„Oszust z Tindera” jest bezapelacyjnie jednym z tegorocznych hitów na platformie „Netflix”. Historia cwanego oszusta i jego ofiar poruszyła wielu widzów. Jednocześnie produkcja ta przysporzyła sporej popularności zarówno niechlubnemu bohaterowi, jak i poszkodowanym kobietom.

Przypomnimy, że w filmie opowiedziano historię Simona Leviev, który podawał się za potentata diamentów, czy pracownika tajnych służb. W ten sposób budował swoją wiarygodność jako milionera i wyłudzał pieniądze od kobiet, które w sobie rozkochiwał.

Bohater filmu pożyczał coraz to większe kwoty od ofiar aż w pewnym momencie, gdy dług już był na naprawdę dużą sumę, nie oddawał pieniędzy. Jego schemat działania sprawdzał się doskonale, dzięki czemu wyłudził – najprawdopodobniej – ponad 10 milionów euro.

Holenderka Ayleen Koeleman jest jedną z jego ofiar. Simon Leviev wyciągnął od niej 140 tysięcy dolarów! Ta jednak zorientowała się, będąc jeszcze z nim w związku, że jest oszustem. Dzięki temu odzyskała część pieniędzy, sprzedając jego rzeczy pod pretekstem organizowania dla niego gotówki.

Ponadto dziewczyna ta pomogła w ujęciu oszusta. Wskazała jakim samolotem poleci posługując się podrobionym paszportem.

Ostatecznie mężczyznę skazano na 15 miesięcy aresztu za posługiwanie się podrobionym dokumentem, a ten wyszedł z niego zaledwie po 5 miesiącach. Nadal jest na Tinderze, a także na Instagramie.

Co ciekawe, Ayleen Koeleman postanowiła zostawić sobie po swoim popularnym „ex” jedną pamiątkę. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z językiem na wierzchu i podpisem: – Tak, to są jego okulary .

Oglądaliście już „Oszusta z Tindera”?

@prosty_obywatel M A S A K R A. #oszustztindera #pieter #netflix #jakzyc ♬ dźwięk oryginalny – Prosty_Obywatel

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez szymon

Sandra Kubicka rozwija talenty kulinarne. Polewa z niej nawet Baron! [WIDEO]

(VIDEO) Zawodnik MMA-VIP rzucił się na Marcina Najmana! Awantura na konferencji przed galą!