w

SuperSuper

Romowie znów okradli rosyjską armię? Wcześniej przejęli czołg, a teraz pokazali działo przeciwlotnicze [VIDEO]

fot. Kadr z nagrania / YouTube

W pierwszych dniach rosyjskiej inwazji na Ukrainę hitem internetu stały się doniesienia o Romach z Chersonia, którzy ukradli czołg rosyjskim wojskom. Zdarzenie skomentował nawet Andrzej Duda, a teraz w sieci pojawiło się kolejne nagranie, z którego wynika, że Romom udało się przejąć kolejny należący do Rosji sprzęt.

Na filmie, który stosunkowo niedawno pojawił się w sieci, widzimy, jak Romowie chwalą się „nowym towarem”, który jak twierdzą, zabrali Rosjanom. Sprzęt, który widnieje na nagraniu, jest działem przeciwlotniczym. Film został zatytułowany „Czołg nie był granicą (możliwości)!”

Romowie ukradli wcześniej czołg

O niecodziennym zdarzeniu, które miało miejsce pod koniec lutego, poinformowała ukraińska telewizja TV24, która powołując się na informacje od mieszkańców, przekazywała, że w Lubimówce pod Chersoniem Romowie ukradli Rosjanom czołg.

Sytuacja rozbawiła prezydenta Andrzeja Dudę, który postanowił podzielić się nią na Twitterze.

W 24tv.ua podają, że chersońscy Romowie ukradli Rosjanom czołg” – napisał i wstawił parę emotek.

Źródło: Onet ; YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Władimir Putin

Rosja ma dowody na istnienie amerykańskich laboratoriów w Ukrainie. To tam przeprowadzano eksperymenty na koronawirusie!

Kolektyw hakerski Anonymous osiągnął kolejny sukces. Wykradli ponad 360 tysięcy plików należących do Roskomnadzoru