w

HahaHaha DramatDramat

Putin grozi państwom Zachodu. „Mamy narzędzia, jakich nie ma nikt inny. Wszystkie decyzje zostały podjęte”

fot. Władimir Putin (Kremlin.ru, CC BY 4.0)

Władimir Putin 27 kwietnia wygłosił kolejne przemówienie, w którym powtórzył zarzucane Ukrainie przez Rosję oskarżenia i stwierdził, że Rosja jest w posiadaniu sprzętu, „którym nikt inny nie może się pochwalić.

Władimir Putin w środę uczestniczył w posiedzeniu rosyjskiej Rady Ustawodawców. Prezydent Rosji stwierdził, że kraje Zachodu wspomogły rusofobów i nazistów na Ukrainie. Putin przekonuje, że rusofobia jest szerzona przez „banderowców i nazistów”.

Wrogowie naszego kraju wymusili powstanie nowej broni geopolitycznej. Właściwie nie jest ona nowa, ale z pewnością nadali jej nowe siły, nowe impulsy. Postawili na rusofobię i neonazistów, bezczelnie i bezceremonialnie rok po roku przekształcając nasz sąsiedni kraj, Ukrainę, w kraj antyrosyjski” — twierdził Putin.

Putin deklarował, że Ukraina została przekształcona w antyrosyjski kraj i Zachód miał nakłaniać ją do bezpośredniej konfrontacji z Rosją. Władimir Putin w swojej wypowiedzi wspomniał również o laboratoriach biologicznych, które według Rosji znajdują się na Ukrainie, oraz podkreślił słuszność „operacji specjalnej”.

Cały przebieg ostatnich wydarzeń, włączając w to pretensje kijowskiego reżimu do posiadania broni jądrowej, rozmieszczenie na terytorium Ukrainy sieci zachodnich laboratoriów biologicznych, nieprzerwane dostawy najnowocześniejszej broni na Ukrainę potwierdzają, że nasza reakcja na te cyniczne schematy była słuszna i nastąpiła w odpowiednim czasie — zapewniał prezydent Rosji.

Władimir Putin stwierdził, że na początku Rosja traktowała niepodległą Ukrainę „bratersko i przychylnie”, ale teraz na „historycznych rosyjskich ziemiach” powstaje „anty-Rosja”, co trzeba powstrzymać.

Oczywiście, wtedy zakładano, że będzie to właśnie państwo przyjazne, że będziemy szli do przodu razem, wzmacniając się, rozwijając wzajemnie, tworząc jak najbardziej konkurencyjne warunki dla naszego rozwoju. Tak, w nowych warunkach historycznych. Ale oczywiście nikt nie liczył się z tym, że na historycznych rosyjskich terytoriach powstanie „anty-Rosja”. Nie możemy na to pozwolić — zagroził.

Putin grozi Zachodowi

Putin stwierdził, że jeśli ktoś będzie wtrącał się w bieżące wydarzenia i powstanie poważne zagrożenie strategiczne dla Rosji, to reakcja Federacji Rosyjskiej będzie błyskawiczna i niespodziewana. Władimir Putin poinformował, że Rosja może zareagować z użyciem narzędzi, których nie mają zachodnie kraje.

Mamy wszystkie narzędzia, by tego dokonać: narzędzia, którymi nikt inny nie może się teraz pochwalić, a my nie będziemy się chwalić. Będziemy z nich korzystać, jeśli zajdzie taka potrzeba. I chcę, aby wszyscy byli tego świadomi. Wszystkie decyzje zostały podjęte” — powiedział.

Następnie Władimir Putin podkreślił, że rosyjskie siły zbrojne bohatersko wywiązują się ze swoich obowiązków i Rosja wypełni wszystkie zadania określone jako cele „operacji specjalnej”, jak inwazję nazywa prezydent Rosji.

Nasi żołnierze i funkcjonariusze, milicja Donbasu, bohatersko wypełniają swoje obowiązki. Wszystkie wyznaczone zadania zostaną wykonane” — zapewnił Putin.

Żródło: Kyiv Independent ; TASS ; Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Łotwa drwi z Rosji po groźbach Ławrowa. „Jeśli Rosja straszy III wojną światową, to…”

Justin Bieber, Hailey Bieber, fot. Instagram, screenshot YouTube

Żona Justina Biebera przeszła pilną OPERACJĘ SERCA! Zdradziła, co jej dolega. „To było straszne”