w

Żona Justina Biebera przeszła pilną OPERACJĘ SERCA! Zdradziła, co jej dolega. „To było straszne”

Justin Bieber, Hailey Bieber, fot. Instagram, screenshot YouTube
Justin Bieber, Hailey Bieber, fot. Instagram, screenshot YouTube

Hailey Bieber ma zaledwie 25 lat, jednak los jej nie oszczędza. Właśnie poinformowała, że musiała przejść poważną operację serca. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć, co jej dolega.

Justin Bieber jest jednym z najpopularniejszych muzyków na całym świecie. Gdy miał zaledwie 15 lat usłyszał o nim świat. Jego debiutancki singiel pt. One Time, który promował debiutancki minialbum My World w krótkim czasie pokrył się platyną. Nikt nie spodziewał się, że uda mu się odnieść tak duży sukces. Zaskakujące jest to, że w tak młodym wieku został okrzyknięty pierwszym artystą w historii, którego siedem krążków odnotowano na liście Billboard Hot 100.

Justin nie był przygotowany na to, że w mgnieniu oka stanie się idolem nastolatków z całego świata. Szybko się pogubił i zaczął regularnie sięgać po narkotyki i alkohol. Powoli staczał się na dno, jednak udało mu się uniknąć klęski. Hailey Bieber, jego żona, nawet na chwilę nie traciła wiary w niego. Z jej pomocą udało mu się stanąć na nogi i na powrót cieszyć się życiem.

Para cieszy się bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem mediów. Wiele osób z uwagą obserwuje wygląd i zachowanie modelki, licząc na to, że wkrótce wyjdzie na jaw, że jest w ciąży. Na tę chwilę jednak wszystko wskazuje na to, że zakochani nie myślą o powiększeniu rodziny, tym bardziej że w ostatnim czasie Hailey miała poważne problemy zdrowotne.

Hailey Bieber opowiedziała o poważnych problemach zdrowotnych

10 marca ukochana Justina Biebera została przewieziona do szpitala, ponieważ miała problemy neurologiczne. Nieoczekiwanie, siedząc z nim przy stole, wystąpiły u niej objawy wskazujące na to, że może mieć udar. Najpierw poczuła, że coś dziwnego dzieje się z jej ręką, natomiast później sytuacja zaczęła się błyskawicznie pogarszać. Doszło drętwienie w palcach, a później odkryła, że nie może mówić.

Prawa strona twarzy zaczęła mi opadać, nie mogłam wypowiedzieć żadnego zdania. Natychmiast pomyślałam, że mam udar.

Na szczęście w pobliżu znajdował się lekarz, który od razu wezwał pogotowie. Wszystkim wydawało się, że sytuacja zaczyna się pogarszać, jednak na szczęście po dojechaniu do szpitala okazało się, że Hailey czuje się dużo lepiej.

Kiedy dotarłam na pogotowie, wszystko wróciło do normy – mogłam mówić, nie miałam żadnych problemów z twarzą ani z ramieniem.

Modelka spędziła noc w szpitalu, gdzie przeszła serię badań. Lekarz odkryli, że powodem jej złego samopoczucia był skrzep.

Lekarze odkryli, że mam bardzo mały skrzep krwi w mózgu, co spowodowało niewielkie niedotlenienie, ale mój organizm poradził sobie z tym sam i doszłam do siebie w ciągu kilku godzin — poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Hailey Bieber, fot. screenshot YouTube
Hailey Bieber, fot. screenshot YouTube

Muzyk podczas jednego z koncertów w ramach trasy The Justice World wyznał na scenie, że jego żona ma się dobrze i powoli wraca do siebie. Dodał, że Bóg ma ją w swojej opiece, dzięki czemu nie brakuje jej sił do walki.

To szalone, jak życie losowo rzuca ci kulki w łeb. Oczywiście większość z was pewnie wie o mojej żonie. Wszystko już w porządku, jest bardzo silna. Ale to było naprawdę straszne. Wiem na pewno, że Bóg ma ją w swoich rękach i to jest dobra rzecz

Hailey wyznała na udostępnionym filmie, że lekarze przy okazji zdiagnozowali u niej PFO (przetrwały otwór owalny). „Dziurka” mierzyła od 12 do 13 mililitrów, choć powinna zamknać się zaraz po urodzeniu.

Po przeprowadzeniu badań okazało się, że mam PFO. W pięciostopniowej skali miałam najwyższy stopień — powiedziała.

Wspomniany wcześniej skrzep wywołał u niej TIA (przemijający atak niedokrwienny). Dopływ krwi do mózgu był zablokowany. Przez zdiagnozowanie PFO musiała zostać poddana operacji zamknięcia otworu. Z perspektywy czasu modelka twierdzi, że to wszystko było naprawdę przerażające. Na szczęście ma to już za sobą, a rekonwalescencja przebiega pomyślnie.

Operacja przebiegła bardzo sprawnie… Rokowania są dobre, szybko wracam do zdrowia. […] Tak się cieszę, że lekarze dowiedzieli się, co mi dolegało. Czuję ulgę, że będę mogła dalej żyć i jak najszybciej zapomnieć o tej przerażającej sytuacji – dodała.

Hailey Bieber, fot. screenshot YouTube
Hailey Bieber, fot. screenshot YouTube

Poniżej możecie obejrzeć film Hailey.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Putin grozi państwom Zachodu. „Mamy narzędzia, jakich nie ma nikt inny. Wszystkie decyzje zostały podjęte”

Krzysztof Rutkowski, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Instagram, AKPA

Krzysztof Rutkowski chce pomóc Kurzajewskiemu i Cichopek. Wskazał, gdzie zamontowano podsłuch. Nagrań jest WIĘCEJ!