w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Popek znów szokuje! Tym razem pochwalił się… przyrodzeniem!

Fot. YouTube (Screenshot)

Kontrowersyjny artysta Popek nie pozwala o sobie zapomnieć. W sieci znów zrobiło się o nim głośno, a to za sprawą nagrania z jego udziałem, a przede wszystkim z udziałem jego… przyrodzenia!

Popek to niezwykle barwna postać polskiego show-biznesu. Samozwańczy „Król Albanii znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań. Sam jego wygląd dalece odstaje od tradycyjnego, który możemy spotkać wokół siebie na ulicach.

Mnóstwo tatuaży, charakterystyczna blizna na policzku i przede wszystkim wytatuowane oczy – nie sposób pomylić Popka z kimś innym. Paweł Ryszard Mikołajuw – bo tak właściwie nazywa się ten artysta – dał się już poznać fanom rapu, ale także sportów walki. Teraz jednak przekroczył kolejną granicę.

Popek pokazał przyrodzenie

Do sieci trafiło nagranie, które błyskawicznie zdobyło sporą popularność. Wszakże nie na co dzień ogląda się gwiazdy show-biznesu nago. Okazuje się, że Popek wysłał pewnej kobiecie prywatną wiadomość, w której widać jak nagrywa się w lustrze.

Będący w samych bokserkach „Król Albanii” po chwili postanawia zmienić kreację na strój Adama i dumnie zaprezentować rozmówczyni swoje przyrodzenie. Zapewne nie spodziewał się tego, co stanie się dalej z jego filmową produkcją.

Nagranie trafiło do sieci wbrew woli artysty, a on sam postanowił w bardzo dosadny – łagodnie ujmując – sposób skomentować całą sytuację.

Jak zdążyliście zauważyć, ten la******g ze Sławka udostępnił moje zdjęcia o zabarwieniu erotycznym. Dla zainteresowanych – nie spie***olcie tego, bo od dzisiaj mój k***s jest w waszych rękach.

Komentarz Popka nie przypadł wielu internautom do gustu. Sporo osób jest zażenowanym jego kolejnym wybrykiem. Część z nich przypomina artyście, że jest ojcem, a później to nagranie i jego wypowiedzi mogą odbić się na dwójce jego dzieci. Oto co możemy przeczytać w komentarzach:

  • To trzeba było siedzieć ze swoją Żoną to byś miał dzieci i nie musiałbyś się teraz tak spinać zachciało się dupy i cycków innej to teraz spijaj mleczko co się rozlało . Sam jesteś sobie winien . Miłego Dnia !
  • Trzeba było nie zdradzać żony! To ty sam zniszczyłeś swoją rodzinę!
  • Co za patologia. Jesteś odrażający swoim wyglądem i zachowaniem. Trzeba było nie zdradzać. Nie dziwię się,że matka Twoich dzieci się od Ciebie odwróciła przecież to wstyd jak ktoś ze szkoły zobaczy tatusia wyzywającego kogoś, a sam nie jest lepszy
  • Żal mi Twoich bliskich ale trzeba było myśleć głowa a nie pindolem 🤨

A co Wy o tym sądzicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Marek

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda

Andrzej Seweryn o emeryturach artystów: „Bardzo jest mi przykro…”