w

Monika Mrozowska pochwaliła się piękną córką przed studniówką. Ładna kreacja?

Fot. YouTube / Screenshot

Monika Mrozowska jest dumną mamą, której córka już za niedługo będzie zdawać maturę! Wcześniej jednak uda się na bal maturalny, do którego obie Panie wspólnie się przygotowały.

Nowy Rok mamy zaledwie od kilku dni, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliżają się również matury. Do tego pokaźnego grona, które w tym roku zmierzy się z egzaminem dojrzałości, zalicza się także córka Moniki Mrozowskiej.

Aktorka wraz ze swoją tegoroczną maturzystką udała się więc na zakupy. Te okazały się bardzo owocne, ponieważ Panie kupiły aż cztery sukienki! Jedną z kreacji córki Monika pochwaliła się na swoim Instagramie.

Ta dziewczyna za tydzień idzie na… STUDNIÓWKĘ 🤯😳, w którą ja zaangażowałam się tak bardzo, że … skończyło się na kupieniu czterech sukienek wieczorowych ( w tym jednej z second hand za 3 zł , ale … to był pomysł i zakup mojej oszczędnej córki 😂🙈😍😘❤️) 

– pisze dumna z córki Monika.

Obserwujący profil aktorki fani są zachwyceni zarówno urodą córki, jak i samą wieczorową kreacją. Komplementują w komentarzach:

  • Wow 😍 piękna , piękniejsza od mamy 🤪
  • O 🔥🔥🔥🔥łał👏👏👏piękna😍😍
  • Piękna córka 🔥🔥❤️A tak nie dawno oglądałam Panią w tv w rodzinie zastępczej A tu już taka duma wyrosnieta😍😍😍czas leci bardzo szybko…samych wspaniałości na Nowy rok dla Waszej rodziny❤️

Monika w poście napisała jeszcze: – Stanęło na wersji de luxe 😈, którą… mam nadzieję, że tegoroczna maturzystka zgodzi się tu opublikować 🤷‍♀️😅 Jakie to są emocje ! 100 dni do matury Karoliny ? Niech mnie ktoś uszczypnie 😬… No mówię Wam, że ten rok, to będzie emocjonalny #rollercoaster 😂

Jak Wam się podoba?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Maja Bohosiewicz zwierzyła się ze swych problemów psychicznych. „nie mogłam uwierzyć, że potrzebuję takiego leczenia”

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem śmieje się sama z siebie: „ciążowy strój kąpielowy i rozpięte gacie”