w

Monika Mrozowska wspomina ostatnią ciążę. Zdradziła, że był to dla niej najtrudniejszy poród. „TAJFUN PRZERAŻENIA”

Monika Mrozowska - fot. Instagram @monikakingamrozowska
Monika Mrozowska - fot. Instagram @monikakingamrozowska

Monika Mrozowska ma czwórkę dzieci. Ostatnio podzieliła się na Instagramie zdjęciem z porodówki, wspominając swoją ostatnią ciążę. Otwarcie przyznała, że to był dla niej najtrudniejszy poród.

Monika Mrozowska to aktorka, która największą popularność zdobyła dzięki roli w serialu Rodzina zastępcza. Produkcja zakończyła się w 2009 roku. Od tamtej pory kobieta sporadycznie pojawia się na ekranie. Mimo to wciąż ma pokaźne grono fanów. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się kulisami swojego życia.

Prywatnie artystka miała bujne życie uczuciowe. W 2002 roku wyszła za mąż za Macieja Szaciłło. Mają razem dwójkę dzieci: Karolinę i Jagodę. Po rozwodzie związała się z Sebastianem Jaworskim, z którym doczekała się synka Józefa. Najmłodsze dziecko aktorki, dwuletni Lucjan, jest owocem jej związku z Maciejem Auguścikiem-Lipką. Jakiś czas temu aktorka zdradziła, ile alimentów dostaje na dzieci.

Monika Mrozowska szczerze o ciąży

Najmłodsza pociecha Mrozowskiej przyszła na świat w 2021 roku. W najnowszym poście na Instagramie celebrytka opublikowała zdjęcie z porodówki. Opisała swoją czwartą ciążę i trudności, z jakimi się borykała.

Trzy lata temu. Izba przyjęć na porodówce. Sam środek szalejącej pandemii. Moje jedyne dwa zdjęcia „przed”. Tajfun przerażenia mieszający się z wulkanem miłości. Miłości do gościa, który 9 miesięcy rezydował w moim brzuchu – zaczęła wpis.

Aktorka wspomina, że był to dla niej bardzo trudny psychicznie czas.

Ciąża najłatwiejsza pod kątem fizycznym i najtrudniejsza psychicznie ze wszystkich czterech. Nigdy nie wiecie, jaka historia kryje się za smutno uśmiechającymi się oczami. Nigdy nie wiecie, jak krucha może być osoba z pozoru wyglądająca na silną.

Na koniec wystosowała apel do obserwatorów. Poprosiła, by kontaktowali się ze znajomymi, którzy spodziewają się dzieci i dodawali im otuchy.

Jeżeli znacie jakąś dziewczynę, która na dniach spodziewa się dziecka, napiszcie do niej, zadzwońcie i przypomnijcie jej, jaka jest dzielna. Nie po porodzie. Zróbcie to teraz – zakończyła swój post.

Przeczytaj również: Te gwiazdy urodziły po 40. Nie tylko Rozenek, Skrzynecka i Kukulska. Rekordzistka została mamą w wieku 59 lat!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Joanna Krupa, Ewa Chodakowska, Sylwia i Adam - fot. Instagram @tvn.pl

Burza po 3.odcinku „Razem odNowa”. Widzowie ocenili program. Dostało się nie tylko uczestnikom, ale i prowadzącym. „Żenada”

Szymon Hołownia - fot. YouTube screenshot @SzymonHoowniaOficjalny

Szymon Hołownia romansował z amerykańską aktorką? Marszałek w zaskakującym wyznaniu. Wydawał fortunę na randki. „Odleciała Z PŁACZEM”