w

Małgorzata Rozenek z mężem bawiła się na meczu. Żona wyśmiała Majdana: „Przebrałeś się za flagę?”

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek pozostaje w centrum zainteresowania mediów. Niedawno wystąpiła z przemówieniem w sejmie, a teraz można było ją zobaczyć na meczu. Towarzyszył jej mąż Radosław Majdan. Para dobrze się bawiła ze znajomymi. Nie obyło się jednak bez odrobiny uszczypliwości.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam chwali się życiem zawodowym i prywatnym. Ostatnio pokazała na profilu, jak przemierza rządowe korytarze i staje na sejmowej mównicy. Tym razem pojawiła się na innym ważnym wydarzeniu — na meczu.

Ostatnie spotkanie na murawie miało miejsce pomiędzy reprezentacją Polski i Niemiec. Nie mogło wśród widowni zabraknąć oczywiście gwiazd. Jednymi z nich byli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Para kibicowała rodakom i dobrze się bawiła. Celebrytka jednak musiała także podsumować męża.

Małgorzata Rozenek kibicuje biało-czerwonym

Influencerska para kibicowała naszym na meczu. Oczywiście obecnością na stadionie musieli pochwalić się jeszcze przed rozpoczęciem piłkarskiego spotkania. To właśnie wtedy Rozenek postanowiła dogryźć delikatnie mężowi.

Mój mąż założył orzełka. Ja się go pytam: przebrałeś się za flagę? – powiedziała w relacji.

Majdan postawił na patriotyczny strój, ponieważ założył biało-czerwoną koszulkę piłkarską z godłem kraju. Nie zabrakło także fanowskiego szalika w tych samych barwach, którym para wymachiwała w czasie meczu. Spotkanie zakończyło się wygraną Polski 1:0. Na tym jednak emocje się nie skończyły.

Wieczór pięknych emocji @kuba.blaszczykowski dziękujemy — napisała na Instagramie.

Celebrytka we wpisie na Instagramie dołączyła do podziękowań dla Kuby Błaszczykowskiego. Piłkarz grał przez lata na pozycji pomocnika w reprezentacji Polski. Jednak mecz z Niemcami był dla niego ostatnim w tej roli. Powiadomił on fanów, że kończy swoją przygodę z reprezentacją. Fani także mu podziękowali w trakcie meczu.

Małgorzata Rozenek - fot. screenshot Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek – fot. screenshot Instagram @m_rozenek

Będziecie tęsknić za piłkarzem? Co myślicie o stroju Majdana?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Mateusz Glen - fot. Instagram @mateuszglen_official

Mateusz Glen znów się popisał. Był gwiazdą „DDTVN”. Fani: „Żądamy Cioteczki na stałe!”

Grażyna Szapołowska, Karolina Matej - fot. fot. Kurnikowski AKPA, @karolina.matej

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej kusi ciałem. Zapozowała z koleżankami NAGO! To najodważniejsze zdjęcie 22-latki [FOTO]