w

Majka Jeżowska trafiła do szpitala! Od kilku tygodni czuła się źle. Teraz wszystko tłumaczy

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska

Majka Jeżowska poinformowała, że przebywa w szpitalu i to wcale nie jest prima aprilisowy żart. W szczerym wpisie zdradziła, co jej dolega.

Majka Jeżowska na scenie obecna jest od ponad czterech dekad. Na początku kariery zdobyła nagrodę Związku Polskich Autorów i Kompozytorów na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Rok później wzięła udział w konkursie Premier na 17. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na którym otrzymała wyróżnienie za interesującą interpretację wykonywanych piosenek. Zaraz po tym wydała debiutancki singiel pt. Jadę w świat. Przez kilka lat robiła też karierę w Chicago z zespołem Heat N Serve.

Największą rozpoznawalność zyskała dzięki piosenkom dla dzieci. Jej utwory stały się ponadczasowymi przebojami, które nucą kolejne pokolenia. W jednym z wywiadów przyznała, że w rzeczywistości bardzo chciała zostać wokalistką rockową, jednak przyległa do niej łatka, której trudno się pozbyć.

Majka Jeżowska trafiła do szpitala. Co jej się stało?

Mimo że już wcześniej pojawiały się głosy, że Jeżowska trafiła do szpitala, sama zainteresowana potwierdziła to dopiero dzisiaj. W najnowszym wpisie udostępnionym na Instagramie już na wstępie podkreśliła, że nie jest to primaaprilisowy żart. Przyznała także, że od dłuższego czasu nie najlepiej się czuła, w związku z czym lekarze wysłali ją na badania.

Drodzy moi, to nie jest Prima Aprilis, bo ze zdrowia nie wolno żartować. Tak, wylądowałam w szpitalu na badaniach diagnostycznych, od miesięcy czułam się zmęczona – zaczęła.

Artystka opatrzyła wpis dwoma zdjęciami. Na pierwszym wchodzi na izbę przyjęć, natomiast na kolejnym pokazała, że konieczne było przeprowadzenie transfuzji krwi. Mimo to uspokaja fanów, że wszystko z nią w porządku i zapewnia, że trafiła pod opiekę wspaniałych lekarzy.

Jak żartuje moja rodzina — każda prawdziwa gwiazda rock & rolla ma przetaczaną krew. Całkiem poważnie, nie martwcie się, jestem pod opieką lekarzy i szukamy przyczyn złych wyników krwi. Pozdrawiam i czekam na wasze komentarze o moim teledysku – napisała.

My także zachęcamy was do przesłuchania najnowszego singla Majki i zostawienia jakiegoś śladu po sobie. Niech wie, że wszyscy trzymamy kciuki za jej szybki powrót do zdrowia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Gerard Depardieu, Władimir Putin

Depardieu ostro skrytykował Władimira Putina, a niedawno porównywał go do Jana Pawła II! Kreml reaguje: „nie do końca rozumie, co się dzieje”.

Jolanta Lothe

Nie żyje Jolanta Lothe. Aktorka znana z „Rejsu”, „Daleko od szosy” i „Barw szczęścia” zmarła w wieku 79 lat