w

Majka Jeżowska rozgadała się o seksie po 60-tce. Nikt nie spodziewał się po niej tak intymnego wyznania: „Jestem sexy babcią”

Majka Jeżowska - fot. Instagram @majka_jezowska_
Majka Jeżowska - fot. Instagram @majka_jezowska_

Majka Jeżowska nie uznaje istnienia tematów tabu, dlatego w jednym z ostatnich wywiadów rozgadała się o seksie. Nikt nie spodziewał się po niej takiego wyznania.

Majka Jeżowska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, a już z pewnością jedyną, która podbiła przed laty serca wszystkich dzieci. Na karierę miała zupełnie inny pomysł, jednak przylgnęła do niej łatka artystki wykonującej utwory przeznaczone dla dzieci. Do dzisiaj jej największe przeboje śpiewane są w przedszkolach, a i każdy, dorosły już Polak, doskonale zna jej twórczość.

Od pewnego czasu Jeżowska pokazuje swoje drugie oblicze. Odważnie podbija rynek muzyczny, a jej występ na Woodstocku jest tego najlepszym przykładem. To właśnie wtedy wykonała swoje przeboje w zupełnie innej aranżacji i porwała tłumy do tańca.

Choć Majka jest już po 60-tce, nie zwalnia tempa i czerpie z życia garściami. Po tym, co powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów, nie można mieć co do tego najmniejszych wątpliwości.

Majka Jeżowska o seksie w dojrzałym wieku

Artystka w rozmowie z Pudelkiem postanowiła zdradzić, jak układa się jej życie erotyczne po 60-tce. Nieoczekiwanie wyznała, że jest sexy babcią i o wiele chętniej oddaje się cielesnym uciechom, ponieważ doznania są bez porównania lepsze, niż w czasach wczesnej młodości.

Jestem sexy babcią. Babcie też muszą korzystać z życia. Seks smakuje tak samo dobrze, a może nawet smakuje lepiej. Znamy swoje ciała i oczekiwania. Jak byłam 20-latką, to nie pamiętam, żebym przeżywała uniesienia. Teraz seks smakuje lepiej, niż jak miałam 20 lat — powiedziała Pudelkowi.

To nie pierwszy raz, gdy porusza ten temat. Gwiazda stała się niejako głosem swoich rówieśników, którzy przecież też czerpią z życia garściami, a jednak społeczeństwo próbuje przemilczeć ten temat.

Nie ma takiego czegoś jak „nie wypada”  – powiedziała w wywiadzie dla portalu ofeminin.pl.

Czy waszym zdaniem w mediach częściej powinno się mówić o seksie w dojrzałym wieku?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Rosjanie szukają żołnierzy przez internet - fot. Pixabay @takazart

Rosjanie szukają żołnierzy na portalu ogłoszeniowym. Zainteresowanym oferowane są duże pieniądze

Tragiczny finał awantury nad jeziorem w Marianowie - Facebook @OSP Marianowo

Krwawy finał awantury nad jeziorem w Marianowie. Młody mężczyzna zmarł po tym, jak został dźgnięty nożem. Poszło o kobietę?