w

Krwawy finał awantury nad jeziorem w Marianowie. Młody mężczyzna zmarł po tym, jak został dźgnięty nożem. Poszło o kobietę?

Tragiczny finał awantury nad jeziorem w Marianowie - Facebook @OSP Marianowo
Tragiczny finał awantury nad jeziorem w Marianowie - Facebook @OSP Marianowo

W niedzielny poranek nad jeziorem w Marianowie (woj. zachodniopomorskie) doszło do tragedii. Po ostrej awanturze o kobietę mężczyzna wyjął nóż i z zimną krwią dźgnął nim swojego rywala. Na ratunek było już za późno.

W niedzielę ok. godziny 6 na plaży nad jeziorem w Marianowie doszło do krwawej jatki. Mówi się, że panowie posprzeczali się o kobietę. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie jeszcze tego samego dnia, po południu, poinformowała, że na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratura.

Wstępnie mogę potwierdzić, że takie zdarzenie miało miejsce dziś nad Jeziorem Marianowskim. Osoba podejrzewana została zatrzymana. Prokurator jest w tej chwili zaangażowany w czynności.

Krwawy finał awantury o kobietę

Zazdrość to jeden z najczęstszych powodów, który popycha ludzi do niewyobrażalnych czynów. Być może tak było i tym razem. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że 23-letni mieszkaniec Łobza pokłócił się z o rok młodszym mężczyzną o kobietę. Nieoczekiwanie jeden z nich wyjął nóż i śmiertelnie ranił nim drugiego.

Sprawca od razu uciekł z miejsca zdarzenia, jednak krótko po tym policja odnalazła go na pobliskim polu, co potwierdziła prok. Alicja Macugowska-Kyszka, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. W dalszej rozmowie z dziennikarzami poinformowała, że więcej informacji na ten temat udzieli dopiero w poniedziałek.

Lokalne media donoszą, że nieoficjalne źródła poinformowały, iż mężczyzna zmarł krótko po tym, jak został raniony nożem. Głos Szczeciński ustalił, że panowie pokłócili się o kobietę, a sprawca najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na kolejne szczegóły w tej sprawie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Majka Jeżowska - fot. Instagram @majka_jezowska_

Majka Jeżowska rozgadała się o seksie po 60-tce. Nikt nie spodziewał się po niej tak intymnego wyznania: „Jestem sexy babcią”

Marzena Kipiel-Sztuka - fot. AKPA Telus

Przejęci fani zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla Marzeny Kipiel-Sztuki. Zebrano kilka tysięcy złotych, jednak nie trafią one do aktorki. Jak to?!