w

Księża pobili się na pogrzebie ukraińskiego żołnierza! Jeden z nich podbiegł i zdzielił drugiego krzyżem w głowę [WIDEO]

Księża pobili się na pogrzebie - fot. screenshot YouTube @Vinbazar. com - Всі новини Вінниці
Księża pobili się na pogrzebie - fot. screenshot YouTube @Vinbazar. com - Всі новини Вінниці

Do niecodziennego zdarzenia doszło w ukraińskiej Winnicy. Podczas pogrzebu tamtejszego żołnierza między księżmi doszło do bójki! Jeden z nich tak się wściekł, że zdzielił kolegę po fachu krzyżem w głowę. Musicie zobaczyć to nagranie.

Czegoś takiego świat nie widział. Ksiądz autokefalicznej Cerkwi Prawosławnej Ukrainy odprawiał pogrzeb, podczas której żegnano ukraińskiego żołnierza. Akurat przemawiał do żałobników, gdy nieoczekiwanie podbiegł do niego drugi kapłan. W sekundzie atmosfera mocno się zagęściła, a to, co wydarzyło się na oczach zgromadzonych, odbiera mowę.

Księża pobili się na pogrzebie ukraińskiego żołnierza

Do mównicy nieoczekiwanie podbiegł drugi duchowny, Mychajło Wasylyuk z Patriarchatu Moskiewskiego. W sekundzie zerwał wiszący na szyi krzyż i zaczął nim okładać „kolegę po fachu”. Mężczyźni przez chwilę się przepychali, a jeden z nich tłukł na oślep krucyfiksem. Gdyby nie szybka reakcja żołnierzy, którzy zaczęli ich rozdzielać, mogłoby dojść do tragedii.

Co sprowokowało Wasylyuka? PAP podało, że nie spodobały mu się krytyczne uwagi księdza Anatolija Dudko pod adresem rosyjskich popów, którzy przebywają na Ukrainie. Publicznie wezwał władze do tego, by ich działalność została powszechnie zakazana.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie z tego zajścia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Matka adopcyjna w brutalny sposób zabiła chłopca - fot. materiały policyjne

Odebrali jej syna, by miał lepsze warunki do życia. Matka adopcyjna zabiła chłopca w brutalny sposób. „Oddali go potworowi”

Pijany mięśniak zdemolował lokal na Pomorzu - fot. screenshot Twitter @Stumbras997

Podpity turysta wpadł w szał i zaczął rzucać w ludzi stolikami! Policja szybko ustawiła go do pionu. Klienci nagrodzili ich brawami [WIDEO]