w

Podpity turysta wpadł w szał i zaczął rzucać w ludzi stolikami! Policja szybko ustawiła go do pionu. Klienci nagrodzili ich brawami [WIDEO]

Pijany mięśniak zdemolował lokal na Pomorzu - fot. screenshot Twitter @Stumbras997
Pijany mięśniak zdemolował lokal na Pomorzu - fot. screenshot Twitter @Stumbras997

46-letni mięśniak wpadł w szał podczas wizyty w jednej z restauracji w Charzykowach. Na oczach przerażonej obsługi i klientów zaczął rzucać krzesłami i stolikami. Policja w mig ustawiła go do pionu… A raczej do poziomu.

Do zdarzenia doszło w jednym z lokali w Charzykowach na Pomorzu. Jedna z osób widząc, jak rozwścieczony mięśniak zaczyna rzucać wszystkim, co mu wpadnie w ręce, wyciągnęła telefon i wszystko nagrała.

Agresywny klient zdemolował restaurację

Turysta, nazwany przez internautę Polakiem na wakacjach, zaczepiał mężczyzn, próbując sprowokować ich do bójki. W przechodniów rzucał szklankami do piwa oraz wyposażeniem lokalu. W ruch poszły szklanki do piwa, krzesła, stoliki, a nawet donice z kwiatami.

Wszystkiemu z bezpiecznej odległości przyglądała się obsługa restauracji. Niestety, sytuacja stała się gorąca, gdy jedna z pracownic wystartowała do mięśniaka, chcąc go uspokoić. Gdy podniosła krzesełko i wdała się z nim w krótką wymianę zdań, ten cisnął w nią stolikiem, a przez chwilę nawet groźnie wystawił pięści. Koleżanki z pracy wołały, by się od niego odsunęła, z pewnością w obawie o to, że może jej się coś stać. Ona jednak ignorowała ich prośby, licząc, że rozwiąże sprawę na własną rękę.

Co ciekawe, w lokalu nadal przebywały trzy osoby, najprawdopodobniej bliscy mięśniaka, którzy niczym publiczność podziwiająca występ artysty, usadowili się wygodnie na krzesełkach i podziwiali pokaz jego siły.

W końcu na miejsce przybyła policja, która widząc, co się dzieje, ruszyła w te pędy do mężczyzny. Obezwładnili go w błyskawicznym tempie, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Nagranie z tego zajścia możecie obejrzeć poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Księża pobili się na pogrzebie - fot. screenshot YouTube @Vinbazar. com - Всі новини Вінниці

Księża pobili się na pogrzebie ukraińskiego żołnierza! Jeden z nich podbiegł i zdzielił drugiego krzyżem w głowę [WIDEO]

Maria z Wrocławia została porwana i wywieziona do Niemiec - Fot. Facebook @SOS Zaginięcia

Kilka dni temu rodzina zgłosiła jej zaginięcie. 25-letnia Maria odnalazła się w Niemczech. Pobita i zgwałcona. Jak do tego doszło?!