w ,

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Krzysztof Rutkowski swoimi pancernymi pojazdami wkroczy do Ukrainy! Zdradził szczegóły akcji

Fot. Instagram / Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski włącza się w pomoc Ukrainie. Do swojej akcji przygotował zespół i pojazdy pancerne.

Wojna w Ukrainie spowodowała w Polsce prawdziwe pospolite ruszenie. Tysiące Polaków zaangażowało się w pomoc humanitarną osobom uciekającym przed rosyjską agresją. W akcje niesienia pomocy zaangażowało się również pokaźne grono celebrytów.

Moglibyśmy tutaj wymienić sporo sławnych nazwisk, ale najważniejsze jest po prostu to, że pomagają i to na różne sposoby. W pomoc dla Ukraińców również włączył się Krzysztof Rutkowski. Jak to w jego przypadku bywa, wybrał on ambitne zadanie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

Na swoim Instagramie poinformował fanów w obszernym poście, jak zamierza pomóc walczącej Ukrainie i jej obywatelom.

Przygotowuję z najwyższymi Władzami Ukrainy pomoc humanitarną dla walczących o wolność naszych sąsiadów. Po odebraniu stosownego sprzętu militarnego i medycznego osobiście będę nadzorował wyjazd konwoju na Ukraine. Dzisiejsze spotkanie w Ambasadzie Ukrainy pokazało niewyobrażalną odwagę, Heroizm Tych na Froncie i tych, którzy o nich walczą w każdym zakątku świata 🥀 SLAWA UKRAINIE

W rozmowie z Super Expressem zdradził nieco więcej szczegółów na temat wspominanego sprzętu militarnego. Powiedział:

– Zamówiłem kamizelki kuloodporne, które spełniają odpowiednie normy i nie przepuszczają kul kałasznikowa. Są importowane z Izraela i Hiszpanii, więc czekam, aż do mnie dotrą. Zawiozę mieszkańcom Ukrainy 100 kamizelek i 100 hełmów. Dodatkowo zabieramy leki, środki medyczne, sprzęt do ładowania telefonów, sprzęt termowizyjny, noktowizyjny i inne rzeczy, które mogą przydać się żołnierzom w walce na froncie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

Wiadomo już, że Rutkowski i jego ludzie pojadą czterema pojazdami pancernymi. Zamierzają również w drodze powrotnej zabrać uchodźców z objętej wojną Ukrainy. Detektyw dodał, że będzie mógł zaoferować transport aż 20 osobom.

Życzymy powodzenia!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez szymon

Zaporska Elektrownia Jądrowa

Zaporoska Elektrownia Atomowa została ostrzelana! Dramatyczny apel prezydenta Ukrainy: „Jeśli nastąpi wybuch, to będzie koniec wszystkiego”

Mila Kunis i Ashton Kutcher przekażą TRZY MILIONY DOLARÓW na pomoc Ukrainie! Piękne słowa