w

Mila Kunis i Ashton Kutcher przekażą TRZY MILIONY DOLARÓW na pomoc Ukrainie! Piękne słowa

Fot. YouTube (Screenshot) / Pixabay (jorono)

Obecna sytuacja w Ukrainie nie jest obojętna również ludziom spoza Europy. Mila Kunis i Ashton Kutcher również wesprą finansowo organizacje charytatywne z Ukrainy.

Wybuch wojny w Ukrainie wstrząsnął tysiącami ludzi, którzy nie wierzyli, że konflikt w środku Europy w XXI wieku jest możliwy. Niestety spełniły się najczarniejsze scenariusze i na Starym Kontynencie znów mają miejsce okropne wydarzenia.

Wśród kolejnych drastycznych doniesień z Ukrainy, które gromadzą się nad nami, jak czarne chmury przebijają się jednak promienie światełka. Są to ludzie z ogromnymi sercami, którzy chcą pomagać wszystkim, których dosięgnęła okrutna wojna.

Mowa oczywiście o tysiącach zwykłych ludzi, którzy pomagają na najróżniejsze sposoby. Do nich dołączyło także mnóstwo znanych osobistości i to nie tylko z Europy, ale z całego świata. Mila Kunis i Ashton Kutcher również postanowili pomóc.

Na Instagramowym profilu aktora opublikowano nagranie, w którym Mila najpierw podkreśla, jak bliska jest jej sercu Ukraina:

Urodziłam się w Czerniowcach w 1983 roku. W 1991 roku przyjechałam do Ameryki i od zawsze uważałam się za Amerykankę, dumną Amerykankę. Kocham wszystko, co ten kraj uczynił dla mnie i mojej rodziny. Jednak dzisiaj czuję, że nigdy nie czułam większej dumy z bycia Ukrainką.

Następnie para apelowała o wsparcie ich zbiórki, z której środki również trafią do Ukrainy. Sami zasilili ją kwotą 3 milionów dolarów!

Podczas gdy jesteśmy świadkami waleczności, którą prezentują Ukraińcy, obserwujemy także obciążone ciężarem osoby, które wybrały bezpieczeństwo. Ta zbiórka będzie mieć natychmiastowy wpływ na pomoc humanitarną. Wesprze organizacje, które aktywnie dostarczają niezbędnej pomocy najbardziej potrzebującym. Solidaryzowanie się z Ukrainą oznacza wspieranie Ukraińców.

Świetna inicjatywa!

Źródło: Pudelek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Krzysztof Rutkowski swoimi pancernymi pojazdami wkroczy do Ukrainy! Zdradził szczegóły akcji

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow oskarża kraje zachodu o „rozważanie wojny nuklearnej”