w

Kłopoty w domu Cichopek. Ofiarą ataku padł jej syn! Ktoś się pod niego podszył i zrobił mu paskudny żart

Katarzyna Cichopek - fot. Podlewski AKPA, Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek - fot. Podlewski AKPA, Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek od jakiegoś czasu buduje sobie życie na nowo u boku Kurzajewskiego. Jest przy tym mamą dwójki dzieci z poprzedniego związku. To właśnie o starszą pociechę musi się ostatnio martwić. Ktoś bowiem podszył się dla żartu pod jej syna.

Katarzyna Cichopek przez wiele lat pozostawała żoną Marcina Hakiela. Para pobrała się w 2008 roku i przez czas trwania małżeństwa, które zakończyło się w zeszłym roku, doczekała się dwójki pociech. Mają syna Adama i córkę Helenę. Opieką nad dziećmi dzielą się między sobą, choć bywa to dla nich trudne.

To właśnie pociechy ostatnio przyprawiły rodzicom powodu do niepokoju, a dokładnie syn. Ktoś postanowił podszyć się bowiem pod niego i zrobić mu paskudny żart. Nie obyło się bez reakcji ze strony aktorki.

Katarzyna Cichopek reaguje na post syna

Aktorka jest mamą nastoletniego syna, który także jest obecny w mediach społecznościowych. Nie tylko pojawia się on gościnnie na jej koncie, ale ma własny profil. To właśnie na nim niedawno pojawił się zaskakujący post, który wyglądała, jak coming out 14-latka. Jednak wpis zniknął równie szybko, co się pojawił. Towarzyszyło temu wyjaśnienie ze strony Adama, który poinformował, że ktoś włamał się na jego konto i podszył pod niego. Mama chłopca także nie pozostawiła sprawy bez komentarza.

Ktoś po prostu zrobił mojemu synowi coś, co nawet nie jest żartem. […] Jako rodzice nastolatków musimy być czujni i rozmawiać z dziećmi o konsekwencjach takich zachowań. Adam na szczęście wie, jak szybko i skutecznie zareagować — powiedziała Cichopek dla Faktu.

Tym razem ofiarą żartu stał się syn aktorki, który wciąż jest jeszcze dzieckiem. Dotychczas ataki w mediach skierowane były jedynie w stronę aktorki, jej partnera czy byłego męża. Jakiś czas temu nawet wykorzystano ich wizerunek w ramach oszustwa internetowego.

Jak Wy byście zareagowali, gdyby chodziło o Wasze dzieci?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Walka Opozdy i Królikowskiego trwa. Sąd podjął decyzję w sprawie alimentów. „Wymyślili sobie, w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca”

Celina i Joseph Quinones - fot. Instagram @realestatemommaz

Małżonkowie z USA po 17 latach wspólnego życia postanowili zrobić testy DNA. Wyniki zmroziły im krew w żyłach!