w

SuperSuper DramatDramat

Małżonkowie z USA po 17 latach wspólnego życia postanowili zrobić testy DNA. Wyniki zmroziły im krew w żyłach!

Celina i Joseph Quinones - fot. Instagram @realestatemommaz
Celina i Joseph Quinones - fot. Instagram @realestatemommaz

Małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych zainteresowało się testami DNA. W końcu postanowili się przebadać, lecz takiego wyniku się nie spodziewali. Ich związek w ułamku sekundy stanął pod znakiem zapytania! Jak to możliwe, że przez tyle lat się nie zorientowali?

Testy DNA najczęściej wykonywane są w sytuacjach, gdy zaistnieje konieczność potwierdzenia ojcostwa oraz w sprawach kryminalnych. Jeżeli śledczy nie są w stanie ustalić tożsamości odnalezionej osoby, najczęściej pobierają próbki materiału genetycznego, dzięki czemu identyfikacja jest łatwiejsza. Zdarzają się jednak ludzie, którzy z ciekawości poddają się badaniu, nie myśląc nawet o tym, że wyniki mogą wywrócić ich życie do góry nogami. Czasami jednak lepsza jest najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo.

Małżeństwo z USA zrobiło testy DNA. Takiego wyniku się nie spodziewali

Celina i Joseph Quinones byli szczęśliwym małżeństwem od 17 lat. Zawsze podkreślali, że to była miłość od pierwszego wejrzenia, która zaowocowała trojgiem dzieci. Nie zdradzili, czy to ciekawość, czy osobiste podejrzenia skłoniły ich do wykonania testów DNA. Mimo to z pewnością nie spodziewali się takiego wyniku.

Para mieszkająca w Colorado przesłała próbki i niedługo po tym odebrała wyniki. Wtedy okazało się, że w rzeczywistości są kuzynami! Ich wspólna przyszłość w ułamku sekundy stanęła pod znakiem zapytania.

Mieliśmy troje dzieci, gdy dowiedziałam się, że jesteśmy spokrewnieni. Wykonałam test chyba w 2016 roku. To było wstrząsające, bo zastanawiałam się, czy w ogóle powinniśmy być razem. Przeraziło mnie to — Celina powiedziała w wywiadzie dla Daily Mail.

Przeżywali prawdziwą rozterkę, bowiem wciąż bardzo się kochali, a do tego wychowywali wspólnie dzieci. Mimo wielu wątpliwości nie wzięli rozwodu.

On jest i nadal będzie dla mnie wszystkim. Nie pozwolę, żeby odrobina krwi zniszczyła to, co razem zbudowaliśmy — Quinones mówiła o mężu.

Co ciekawe, fakt, że dowiedzieli się czegoś nowego o sobie, jeszcze bardziej ich do siebie zbliżył. Mimo że po ogłoszeniu tej szokującej nowiny w sieci wylał się na nich hejt, nie biorą tego do siebie i żyją tak jak dawniej. Celina nazywa swojego męża cousband, co jest połączeniem słów cousin (kuzyn) i husband (mąż). Regularnie publikują w mediach wspólne zdjęcia, na których wyglądają na bardzo szczęśliwych i zdaje się, że internauci już zaakceptowali fakt, że takie relacje mogą przetrwać.

Polskie prawo dopuszcza możliwość, by kuzynostwo zawarło małżeństwo. Ślub cywilny zostanie udzielony bez przeszkód, ale prawo kanoniczne jest w tej kwestii bardziej restrykcyjne. Sakramentalnego tak nie powiedzą krewni w linii bocznej aż do czwartego stopnia włącznie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Cichopek - fot. Podlewski AKPA, Instagram @katarzynacichopek

Kłopoty w domu Cichopek. Ofiarą ataku padł jej syn! Ktoś się pod niego podszył i zrobił mu paskudny żart

Afera w Dąbrowie Górniczej - fot. screenshot YouTube @Jaroslaw_Wacowski, Pixabay @kisistvan77

Ciąg dalszy afery z kapłanami z Dąbrowy Górniczej. Biskup apeluje do wiernych, by pościli i modlili się za „obolałych i zawstydzonych” duchownych