w

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel POKŁÓCILI SIĘ pod szkołą! Polały się łzy. Tancerz skomentował całe zajście

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - fot. Gillert/AKPA, Instagram @marcinhakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - fot. Gillert/AKPA, Instagram @marcinhakiel

Ostatnio paparazzi przyłapali Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela pod szkołą. Byli małżonkowie zaczęli się kłócić, po czym polały się łzy. Co się stało?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez kilkanaście lat tworzyli zgodne i udane małżeństwo, a dla wielu fanów byli niedoścignionym wzorem do naśladowania. Niestety w marcu ubiegłego roku mogliśmy przekonać się o tym, że nic nie trwa wiecznie. Ulubiona para tysięcy Polaków ogłosiła rozstanie, a już po kilku miesiącach byli oficjalnie rozwiedzeni. Obecnie oboje układają sobie życie u boku nowych partnerów i sprawiają wrażenie bardzo szczęśliwych.

Zanim w sądzie zapadł wyrok, poczynili pewne ustalenia co do opieki na dziećmi — Adamem i Heleną. Do niedawna mogło się wydawać, że są w tej kwestii zgodni i dla dobra dzieci się dogadują. Nowe światło na tę sprawę rzuciły ostatnie zdjęcia paparazzi.

Cichopek i Hakiel pokłócili się pod szkołą. Polały się łzy

Fotoreporterzy niedawno przyłapali Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela pod szkołą ich pociech. Jak przekazał Super Express, wybrali się na wywiadówkę do szkoły położonej na warszawskich Kabatach. Choć do budynku weszli osobno, to po zakończonym zebraniu wyszli z niej razem. To właśnie wtedy miało dojść między nimi do kłótni i jak spekuluje tabloid, nie poszło im o oceny dzieci. Z relacji naocznego świadka wynika, że aktorka wyjęła telefon i pokazała w nim coś tancerzowi. Po chwili patrzenia w ekran, oboje zalali się łzami.

Dziennikarze od razu poprosili ich o komentarz w tej sprawie, jednak Katarzyna milczy jak zaklęta. Nieco bardziej wylewny był Hakiel, który lakonicznie napomknął o problemach z wychowywaniem dzieci na dwa domy.

Wychowanie dzieci na dwa domy wymaga zrozumienia i współpracy. Czasem trzeba pójść na kompromis dla dobra dzieci.

Z kolei osoba z ich otoczenia powiedziała Plotkowi, że często poruszają trudne tematy, ale nigdy nie robią tego przy dzieciach.

Kasia i Marcin często rozmawiają w taki sposób po zebraniu i zawsze starają się przeprowadzić rozmowę do końca i do bólu, nawet jeśli chodzi o trudne tematy. Nie roztrząsają spraw wychowawczych przy dzieciach, ale zawsze dochodzą do konstruktywnych wniosków i działają dla dobra dzieci. W klasie uchodzą za parę rodziców, która mimo rozwodu, stara się dogadywać. Nie zostawiają niewyjaśnionych tematów – czytamy na łamach portalu.

Myślicie, że wspólnymi siłami uda im się pokonać ten trudny czas?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Wojciech Szczęsny - fot. Piętka Mieszko/AKPA, screenshot Twitter @JuvePoland

Wojciech Szczęsny podczas ostatniego meczu zszedł z murawy ZAPŁAKANY! Od razu trafił do szpitala. Co się stało? (WIDEO)

Tomasz L. - fot. AKPA

Dziennikarz Tomasz L. z zarzutami! Prokuratura podejrzewa go o popełnienie poważnego przestępstwa