w

Kasia Tusk dostała wyjątkowy prezent od męża. Kosztował KROCIE!

fot. Instagram screenshot

Kasia Tusk nie kryje uwielbienia do luskusu i modowych akcesoriów. Teraz córka Donalda Tuska pochwaliła się niezwykle drogim prezentem, który dostała od męża. Podoba się wam?

Ostatnie tygodnie były niezwykle trudne dla Kasi Tusk. Córka polityka przebywała bowiem w szpitalu z najmłodszą córeczką. Dziewczynka była w ciężkim stanie po zakażeniu koronawirusem, ale wszystko dobrze się skończyło i Kasia wraz z córką wróciły do rodziny.

– „Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę” – pisała o stanie córki.

Po wymuszonej nieobecności, Kasia już wróciła do mediów społecznościowych i prowadzenia swojego bloga „Make Life Easier”. Chwaliła się miedzy innymi swoimi ulubionymi stylizacjami, często składającymi się z produktów luksusowych marek takich jak Prada czy Ralph Lauren.

Luksusowy prezent od męża

Ostatnio Kasia Tusk pochwaliła się nową, beżową torebką marki Chanel. Na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcie rozpakowanego produktu, a w oczy rzuca się złoty łańcuszek i słynne logo.

Torebka to kultowy model Chanel 19. Produkt jest wykonany z jagnięcej skóry, a cena oscyluje w okolicach 22 tysięcy złotych. Z opisu pod postem wynika, że torebka to prezent od ukochanego Kasi, Stanisława Cudnego. Zdecydowanie nie szczędził pieniędzy!

– „Hubby” – napisała Kasia, informując, że to podarek od jej męża.

Internauci są zachwyceni luksusową torebką:

 – „Cudowny mąż i prezent

– „Wspaniały prezent

– „Na bogato, ale z klasą, nieprzemijający wzór” – czytamy komentarze.

A co wy sądzicie o prezencie? Chcielibyście tak drogą torebkę?

Źródło: Instagram – makelifeeasier_pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nie żyje Gaspard Ulliel! Aktor miał zaledwie 37 lat. Doznał tragicznego wypadku…

Beata Tadla zablokowała komentarze przez falę antyszczepionkowców.”To totalna bzdura”