w

Julia Wieniawa wydała nową piosenkę! „Nie mam dla Ciebie miłości”

fot. YouTube (screenshot)

Ostatni dzień 2021 roku w przypadku Juli Wieniawy wiąże się z wydaniem nowej piosenki, która została już opublikowana w Internecie. To „Nie mam dla Ciebie miłości”, które wokalistka sporządziła wspólnie z Kubą Karasiem. To odświeżona wersja znanego już wykonu Skubasa „Nie mam dla Ciebie miłości”.

Utwór powstał z racji tego, iż wytwórnia Kayax obchodzi XX-lecie. Dlatego też powstał projekt „Kayax XX Rework”, który polega na tym, że wokaliści tworzą nowe wersje przebojów. W inicjatywie poza Wieniawą i Karasiem udział wzięli również Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski czy też Ania Leon.

23-latka to można powiedzieć kobieta-orkiestra. Aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna, a także celebrytka. Warszawiance nie jest łatwo wszystkiego ze sobą pogodzić, ale jakoś musi dawać radę. Sylwestrowy dzień postanowiła umilić premierą utworu „Nie mam dla Ciebie miłości”. Powstał on we współpracy z Kubą Karasiem. Pierwotna wersja swoją premierę miała 19 maja 2014 roku. Na samej platformie YouTube kompozycja została odtworzona prawie czternaście i pół miliona razy!

Za każdym razem, gdy słyszę ten tekst przechodzą mnie ciarki. Jest bardzo bliski mojemu sercu. Myślę że wielu z nas doświadczyło kiedyś podobnych emocji i w tej piosence może odnaleźć cząstkę siebie. Razem z Kubą chcieliśmy pokazać ten utwór z kobiecej perspektywy.

powiedziała Julia Wieniawa.

Wieniawa w teledysku pełni rolę barmanki. Opinie jak zwykle są podzielone. Jednym piosenka przypadła do gustu, a drugim nie. Przejrzeliśmy również komentarze.

Są utwory, które nie potrzebują pop przeróbek. Piosenka Skubasa oddawała emocje jakie towarzyszyły autorowi utworu i to było czuć. A ta „odświeżona” wersja to po prostu kolejna pioseneczka, która nie wnosi nic artystycznie w ten utwór. Poziom teledysku również pokazuje, że absolutnie nie została dobrze zinterpretowana treść. Kolejna nutka dla małoletnich fanów Wieniawy”

Co wyście najlepszego zrobili? Nie powinniście psuć tak pieknego, emocjonalnego utwory. Wiem, że nie łatwo napisać tak dobry tekst, ale skoro nie stać was, aby stworzyć coś samemu, to odpuśćcie.”

„Świetny rework! Fajny pomysł realizatora, wycisnął z tego super numeru kolejne 150%!”

„Super interpretacja, mi się bardzo, ale to bardzo podoba!”

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Oliwia

Kasia Tusk spędzi sylwestra w szpitalu! „Udawanie przed Wami, że jest idealnie, byłoby nieuczciwe”

Sara James nie zarobi ani grosza na sylwestrowym koncercie TVP? Roxie zgarnie fortunę!