w , ,

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Sara James nie zarobi ani grosza na sylwestrowym koncercie TVP? Roxie zgarnie fortunę!

fot. Sara James i Roxie / Instagram screenshot

Na „Sylwestrze Marzeń” TVP wystąpią dzisiaj dwie młode gwiazdy. Podczas gdy 16-letnia Roxie Węgiel dostanie za występ górę pieniędzy, trzynastoletnia zdobywczyni drugiego miejsca w Eurowizji Junior, Sara Egwu-James, będzie musiała zadowolić się samym zaszczytem. Uważacie, że to uczciwe?

Na sylwestrowym koncercie Dwójki w Zakopanem największe emocje budzi występ Jasona Derulo, który przyleciał już do PolskiNie zabraknie też młodych wokalistek Roksany Węgiel i Sary Egwu-James, które mogą się pochwalić nie lada sukcesami w Konkursie Eurowizji dla Dzieci.

Roxie Węgiel Eurowizję Junior wygrała przed trzema laty, a w tegorocznym konkursie drugie miejsce na podium zajęła Sara James. W 19. Konkursie Eurowizji dla Dzieci najlepsza okazała się być reprezentantka Armenii, lecz nie zabrakło kontrowersji związanych z nawoływaniem do wstrzymania się od głosu na Polskę przez mamę zwyciężczyni.

Ile zarobią nastoletnie gwiazdy?

Co ciekawe, tylko jedna z nastoletnich gwiazd otrzyma wynagrodzenie za sylwestrowy występ. Jak informuje źródło Pudelka, Sara James nie dostanie żadnego wynagrodzenia.

Roxie dostanie 25 tysięcy, Sara ani grosza.

Informator zdradził, że TVP uważa, iż robi Sarze wielką przysługę, pozwalając piosenkarce na występ obok m.in. Jasona Derulo, Maryli Rodowicz, Zenka Martyniuka, Pięknych i Młodych oraz Julio Iglesias Juniora.

Dostaje w końcu możliwość wystąpienia na jednej z największych imprez roku w Polsce, a do tego organizator opłaca jej całą oprawę: tancerzy i choreografa, stylizacje, reżysera…Co uważacie o traktowaniu nastoletniej Sary James przez TVP? Myślicie, że to uczciwe?

Źródła: Pudelek ; Instagram – roxie_węgiel & sara_james_music

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Julia Wieniawa wydała nową piosenkę! „Nie mam dla Ciebie miłości”

Wiadomo, ile zgarnie Jason Derulo za swój sylwestrowy występ w TVP! Kwota zwala z nóg, a za wszystko zapłaci spółka Skarbu Państwa