w ,

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Wiadomo, ile zgarnie Jason Derulo za swój sylwestrowy występ w TVP! Kwota zwala z nóg, a za wszystko zapłaci spółka Skarbu Państwa

fot. Jason Derulo / Instagram screenshot

Jason Derulo jest w tym roku główną gwiazdą Sylwestra Marzeń TVP2. Wydało się, że amerykański gwiazdor na występie w Zakopanym zarobi niebotyczną sumę, o której nie mogą nawet marzyć polskie gwiazdy. Wyczekujecie na koncert?

Amerykański piosenkarz haitańskiego pochodzenia Jason Derulo na koncie ma ponad 30 milionów sprzedanych płyt oraz pierwsze miejsca na listach przebojów. Aż 11 singli 32-latka uzyskało tytuł platynowych.

Dzisiejszy występ amerykańskiego wokalisty jest z pewnością najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem na „Sylwestrze Marzeń”. Występ Derulo od wielu dni był nagłaśniany przez stację Jacka Kurskiego, a teraz wiadomo, ile kosztuje przylot Jasona do Polski.

Niedawno „Pudelek” informował, że telewizja publiczna jest w złej sytuacji finansowej po pamiętnym koncercie „Murem za polskim mundurem”. TVP, w ściągnięciu Derulo do Polski, pomógł Totalizator Sportowy – spółka Skarbu Państwa, która zdecydowała się zapłacić za występ.

Ile zgarnie Jason Derulo za występ?

W mediach pojawiły się spekulacje, ile może zarobić Amerykanin za sylwestrowy występ. Jedno jest pewne – o takich sumach Polskie gwiazdy mogą tylko pomarzyć!

„Party” powołując się na informacje od agencji eventowej „Celebrity Talent International” zajmującej się organizacją koncertów, poinformowało, że minimalna stawka, którą Derulo żąda za koncert wynosi 150 tysięcy dolarów (ponad 600 tysięcy złotych). Kwota robi wrażenie, a to minimum! Maksymalnie Amerykanin może zarobić nawet 300 tysięcy dolarów (ponad 1,2 miliona złotych) za pełen koncert.

Jason Derulo nie zagra w Zakopanym pełnego koncertu, ale organizator i tak musi się liczyć z okrągłą sumą.

„Ściągnięcie Jasona Derulo do Polski może kosztować producentów Sylwestra minimalnie pół miliona złotych plus oczywiście pokrycie kosztów podróży i hotelu dla całego sztabu” – zdradziła osoba z branży muzycznej dla „Party”.

Kolejnym wydatkiem są specyficzne wymagania wokalisty. Derulo zażądał całego piętra w hotelu, organicznych potraw i ekskluzywnej wody Fiji.

Jak spędzacie sylwestra? Wyczekujecie na występ Amerykanina?

Źródła: Instagram – jasonderulo ; Celebrity Talent International ; „Party” ; „Pudelek”

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sara James nie zarobi ani grosza na sylwestrowym koncercie TVP? Roxie zgarnie fortunę!

Aktorka Betty White nie żyje. Zmarła na kilkanaście dni przed 100. urodzinami