w

HahaHaha

Jason Derulo w KAJDANKACH!? Brutalnie pobił dwóch gości, bo… nazwali go Usherem. Jest nagranie bójki!

fot. kadr z nagrania / screenshot Twitter & Instagram

Jasonowi Derulo puściły nerwy po tym, jak mężczyźni zwrócili się do niego używając pseudonimu innego znanego wokalisty. Wykrzykiwali też w jego stronę wulgarne wyzwiska. Całą sytuację udało się nagrać, co sądzicie?

Jason Derulo nie schodzi ostatnio z nagłówków w polskich mediach. Amerykański wokalista był główną gwiazdą Sylwestra Marzeń TVP2 w Zakopanem. Jego zarobki za występ były niebotyczne i polskie gwiazdy nie mógły nawet pomarzyć o takich stawkach.

Na sylwestrowej scenie Jason Derulo dał show w amerykańskim stylu. W przeciwieństwie do niektórych gwiazd wokalista śpiewał na żywo, a do tego dał prawdziwy pokaz swoich tanecznych umiejętności.

 Tomasz Skórka, pełniący w Zakopanem rolę jego tour managera ujawnił, że piosenkarz rzekomo był niezwykle zadowolony z pobytu w naszym kraju, a największe wrażenie wywarła na nim ogromna scena.

– „Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, niemal nie mogli uwierzyć. Ciągle podkreślali, jak bardzo byli zachwyceni rozmachem tego przedsięwzięcia. Samą scenę porównywali do zamku z filmów Disneya” – powiedział Skórka w rozmowie z WP.

Jason Derulo wdał się w brutalną bójkę?!

32-latek wrócił już do Stanów Zjednoczonych i właśnie narobił spore zamieszanie w Las Vegas, światowej stolicy rozrywki i hazardu.

Jak informuje amerykański portal TMZ, policjanci zostali wezwani do hotelu ARIA we wtorek rano czasu amerykańskiego po tym, jak Jason Derulo rzucił się z pięściami na dwóch mężczyzn, którzy zaczepili go nazywając pseudonimem innego wokalisty i wulgaryzmami.

– „Hey, Usher! Fuck you, bitch” – („Hej, Usher! Pierdol się suko”) krzyczeli.

Derulo zareagował tak impulsywnie, bo nie lubi, gdy ludzie mylą go z inną supergwiazdą muzyki. Nagranie szybko obiegło internet i pojawiło się wiele komentarzy dotyczących zachowania artysty.

– „Jestem zaskoczony, że nie zaśpiewał swojego „Jason Deruulooo” zanim zaczął wywijać rękami” – nawiązał do charakterystycznego sposobu rozpoczynania utworów przez Derulo jeden z internautów.

Zobaczcie sami jak wyglądała bójka. Co sądzicie o zachowaniu gwiazdy Sylwestra Marzeń TVP?

Źródła: TMZ ; Skynews ; WP.pl ; Reddit ; Instagram – jasonderulo ; Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Anna Mucha pokazała mega gorącą fotkę z planu zdjęciowego! Ależ tam się działo!

Julia Wieniawa promuje nowy film! „Przywitajcie Nikitę”