w

Anna Mucha pokazała mega gorącą fotkę z planu zdjęciowego! Ależ tam się działo!

Fot. YouTube / Screenshot

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” wszedł właśnie do kin. W filmie zagrała między innymi Anna Mucha, która na planie brała udział w gorącej scenie. Było gorąco?

Film „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4″ już przyczynił się do podkręcenia kariery Anny Muchy. O aktorce od kilku znów jest głośniej i zapewne z dnia na dzień będzie przybywać jej nowych fanów. Ania nie ukrywa, że dokładnie na to liczy i zapowiada, że to dopiero początek.

Aktorka od lat zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności i skrzętnie z tego korzysta. Widzieliśmy ją już w wielu namiętnych scenach na ekranie, ale to nie wszystko. Ania na Instagramie również regularnie pokazuje swoją rewelacyjną figurę i odsłania nieco ciała.

W święta opublikowała zdjęcie, którego głównym punktem są jej pośladki. Nie wszyscy fani byli jednak zachwyceni takim ujęciem w okresie świątecznym. Tak czy inaczej, pięknych pośladków odmówić jej nie można!

Aktorka ma plan nadal szokować i zachwycać swoich fanów. Kilka dni temu otwarcie zapowiedziała:

mowie Wam… rok 2022 będzie do mnie należał 😎 🤟🏼🤟🏼🤟🏼

Jeśli poniższe zdjęcie jej konsekwencją realizacji planu na 2022 roku, to bardzo nam się podoba i czekamy na więcej! A Wy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Ewa Bilan-Stoch rozkręciła się na Twitterze. Szybko prostuje krytyków męża!

Jason Derulo w KAJDANKACH!? Brutalnie pobił dwóch gości, bo… nazwali go Usherem. Jest nagranie bójki!