w ,

Aktorka Betty White nie żyje. Zmarła na kilkanaście dni przed 100. urodzinami

fot. Betty White / Instagram screenshot

Betty White nie żyje. Ta wiadomość zszokowała Amerykanów, którzy czekali na nowy rok. Aktorka była powszechnie uwielbiana i już za kilkanaście dni miała obchodzić setną rocznicę urodzin. Do ostatnich chwil Betty zachowała poczucie humoru, co było widać w wywiadzie o którym pisywaliśmy parę dni temu.

Urodzona 17 stycznia 1922 roku Betty White była znana jako optymistka i doświadczona aktorka, która troszczyła się o innych ludzi. Betty po raz pierwszy przed kamerą wystąpiła w latach trzydziestych, a jej kariera trwała niemalże aż do ostatnich dni.

Betty była tez jedną z pierwszych kobiet kina i torowała drogę innym przedstawicielkom płci pięknej. Betty White emanowała dobrocią i optymizmem.

„Mimo że Betty miała prawie 100 lat, myślałem, że będzie żyła wiecznie” – powiedział magazynowi „People” jej agent i przyjaciel Jeff Witjas.

W 2018 roku, gwiazda zażartowała, że sekretem jej długowieczności i szczęścia jest wódka i hot dogi. “Właśnie w takiej kolejności.”

Aktorka była niebywale lubiana przez widzów. Wystąpiła w ponad 110 produkcjach. Pięciokrotnie zdobyła nagrodę Emmy – najważniejsze wyróżnienie amerykańskiej branży telewizyjnej.

Działała też na rzecz praw i ochrony zwierząt, a w czasie II wojny światowej była zaangażowana w Amerykańską Ochotniczą Służbę Kobiet.

Z okazji jej setnych urodzin planowano wypuścić film dokumentalny „Betty White: 100 Years Young – a Birthday Celebration”. Mieli w nim wystąpić znani aktorzy m.in. Clint Eastwood, Robert Redford, Ryan Reynolds czy Morgan Freeman. W związki śmierciom nie wiadomo czy wydarzenie dojdzie do skutku.

Betty pożegnało duże grono znanych osób. Tak wypowiedział się Ryan Reynolds:


– „Świat wygląda teraz trochę inaczej. Była świetna w przeciwstawianiu się oczekiwaniom. Udało się jej dożyć pięknego wieku, a mimo wszystko, wydaje mi się, że odeszła za szybko. Będziemy za tobą tęsknić Betty” – pisze aktor na Instagramie.

17 stycznia 2022 roku Bety White obchodziłaby setną rocznicę urodzin.

Chcielibyście dożyć aż tak poważnego wieku?

Źródła: Instagram – bettymwhite ; „People” ; TMZ

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wiadomo, ile zgarnie Jason Derulo za swój sylwestrowy występ w TVP! Kwota zwala z nóg, a za wszystko zapłaci spółka Skarbu Państwa

Majdanowie przywitali Nowy Rok w Azji. Postawili na szlafroki zamiast strojów wieczorowych