w

HahaHaha

Influencerka twierdziła, że Wojtek Gola jest ojcem jej dziecka. Wyniki testu na ojcostwo nie pozostawiają wątpliwości

Wojtek Gola - fot. YouTube @goatspl
Wojtek Gola - fot. YouTube @goatspl

Pewna TikTokerka zaszła w ciążę i od kilku tygodni nagrywała filmiki o tym, kto może być ojcem jej dziecka. Podejrzenia padły na Wojtka Golę. Influencer zrobił test na ojcostwo. Teraz sprawa stała się jasna.

O Wojtku Goli po raz pierwszy można było usłyszeć za sprawą Warsaw Shore. Program przyniósł mu ogromną rozpoznawalność, a także liczne grono fanów. Mężczyzna świetnie wykorzystał swoje pięć minut. Po dziewięciu edycjach opuścił kontrowersyjne show, ale nadal prężnie działał w mediach społecznościowych. W 2018 roku razem z Michałem Baronem znanym jako Boxdel założyli pierwszą w Polsce federację freakfightową, która funkcjonuje do dziś pod nazwą Fame MMA. Do niedawna influencer współtworzył również kanał GOATS na YouTube, ale po aferze Pandora Gate dalsze losy projektu na razie stanęły pod znakiem zapytania. W całej swojej działalności Gola pewnie nie spodziewał się jednak, że w międzyczasie zostanie również bohaterem tiktoków pewnej dziewczyny.

Influencerka twierdziła, że Gola miał być ojcem jej dziecka

Na Tiktoku pewnej influencerki w ciąży od kilku tygodni pojawiały się nagrania z teoriami, kto może być ojcem jej dziecka. Podejrzewała o to kilku mężczyzn, w tym również Wojtka Golę. Widzowie z zapałem śledzili kolejne nagrania i oznaczali włodarza Fame MMA. On jednak dał jasno do zrozumienia, że nie planuje wypowiadać się na ten temat publicznie.

W końcu na profilu dziewczyny pojawiło się wideo, które rozwiało wszelkie wątpliwości. Według relacji dumnej mamy, influencer dwa dni wcześniej miał się z nią skontaktować. Poinformował, że zrobił test na ojcostwo i podzielił się z nią wynikiem. Okazało się, że Gola nie jest ojcem jej dziecka. W tym samym nagraniu tiktokerka pokazała prawdziwego nowego tatę, a nawet zasugerowała, że planują ślub.

Jakoś tak dwa dni temu z samego rana, o trzynastej, dzwonił do mnie Wojtek, powiedział, że wyniki już są i ojcem dziecka jest ten człowiek – powiedziała, pokazując swojego partnera.

Użytkownicy TikToka nie pozostawili na parze suchej nitki.

Tatuś ma szczęście wypisane na twarzy – głosi jeden z najbardziej popularnych komentarzy.

Gratulacje (dla Wojtka) – pisze internautka.

Zaskoczył Was taki obrót sprawy?

@pantofelek.pl Śledziliście tę historię? 🧐 #pantofelekpl #wojtekgola ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Neymar Jr., Bruna Biancardi - fot. Instagram @brunabiancardi

Rodzina Neymara Jr. przeżyła chwile grozy. Przestępcy chcieli PORWAĆ jego CÓRKĘ! Wzięli zakładników

Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński - fot. screen @player

Emocjonujący poranek w „DDTVN”. Ewa Drzyzga zalała się łzami, a Krzysztof Skórzyński opuścił plan na wizji. Co tam się stało?!