w

Gwiazdy na kolacji Chopard w Cannes. Czerń i nagość zdominowały czerwony dywan. Stylizacje Lewandowskich z daleka przyciągały wzrok

Gwiazdy na kolacji Chopard w Cannes - fot. InstagramGwiazdy na kolacji Chopard w Cannes - fot. Instagram
Gwiazdy na kolacji Chopard w Cannes - fot. Instagram

W środę, 25 maja, w Cannes odbyła się gala marki Chopard, która jest w tym roku jednym z partnerów Festiwalu Filmowego w Cannes.

Festiwal Filmowy w Cannes to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w tej branży. W środę, 25 maja odbyła się uroczysta premiera filmu Elvis, który opowiada o losach jednego z najwybitniejszych muzyków wszech czasów. Z tej okazji na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd, a wśród nich Anna i Robert Lewandowscy, którzy już od wyjścia oczarowali wszystkich swoimi kreacjami.

Po zakończeniu projekcji, wszyscy mieli przerwę na to, by przygotować się do uroczystej kolacji organizowanej przez markę Chopard, która jest jednym z partnerów wydarzenia. To niezwykły zaszczyt móc pozować u boku gwiazd wielkiego formatu, dlatego też wszyscy przyłożyli się do tego, by już od wejścia przyciągać wzrok paparazzi.

Gwiazdy na kolacji Chopard w Cannes

Oprócz naszych rodaków, na uroczystej kolacji pojawiła się Eva Longoria, która w czarnej sukience, z koronkową i mocno wyciętą górą, podkreśliła wszystkie swoje atuty.

Bella Hadid jest obecnie jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Obycia na wybiegach i czerwonym dywanie mogą jej pozazdrościć największe gwiazdy. Nietrudno domyślić się, że na kolacji oczy wszystkich niemal nieprzerwanie zwrócone były tylko na nią. Tym razem przed obiektywami paparazzi zapozowała w sukni w stylu vintage, zaprojektowanej przez Chanel.

Na czerwonym dywanie pojawił się również Michele Morrone, który od czasu debiutu w 365 dniach cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Przystojny aktor włożył bardzo niebanalną kreację, w której wyglądał jak prawdziwy latynoski aktor. Pod czarną marynarką z koronkowymi przeszyciami miał czerwoną koszulę, w której rozpiął kilka guzików, by zaprezentować umięśnioną klatę. Na dół włożył nieco jaśniejsze spodnie od garnituru w jasne paski.

Maggie Gyllenhaal to jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek i zdobywczyni Złotego Globu. Na kolacji pojawiła się w towarzystwie męża, Petera Sarsgaardena w kreacji zaprojektowanej przed francuski dom mody, Dior.

Anna i Robert Lewandowski wyglądali wprost olśniewająco. Trenerka miała na sobie pół prześwitującą sukienkę projektu Gosi Baczyńskiej, która wprost doskonale podkreśliła jej wysportowane ciało. Piłkarz w czarnym, eleganckim garniturze mógłby z powodzeniem zostać nowym Agentem 007.

Jak prezentowali się inni goście? Koniecznie zerknijcie na poniższe zdjęcia.

Maye Musk — modelka, która od 50 lat regularnie pojawia się na okładkach najpoczytniejszych magazynów.

Petra Nemcova i Benjamin Larretche — czeska modelka w towarzystwie swojego partnera, przedsiębiorcy.

Hanne Jacobsen i Mads Mikkelsen — para pochodzących z Danii aktorów.

Camille Razat — francuska aktorka i modelka.

Helena Gatsby — modelka

Charlbi Dean — południowoafrykańska aktorka

Amy Jackson — angielska aktorka

Kto waszym zdaniem wyglądał najlepiej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Półnaga Anna Lewandowska brylowała wśród gwiazd na pokazie marki Chopard w Cannes. To ona była gwiazdą wieczoru

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Instagram @katarzynacichopek, @marcinhakiel

Katarzyna Cichopek po raz pierwszy od rozstania wspomniała o Marcinie Hakielu! Jest coś, za co jest mu szczególnie wdzięczna