w

Fernando Santos nowym trenerem reprezentacji Polski. Dostało mu się od samej Georginy Rodriguez

Fot. YouTube (Screenshot)

Polska reprezentacja w piłce nożnej w końcu ma nowego selekcjonera. Czesława Michniewicza zastąpi Fernando Santos. Doświadczony Portugalczyk był krytykowany m.in. przez Georginę Rodriguez.

Wybór nowego selekcjonera dla naszych „Orłów” był gorącym okresem. W Polsce nie brakuje kibiców piłki nożnej, a co za tym idzie, temat ten budził mnóstwo emocji. Wśród kandydatów początkowo wymieniano nazwiska z naszego podwórka, ale i znane postacie zza granicy.

Jak informował portal fansportu.pl, PZPN według nieoficjalnych źródeł kontaktował się nawet z najdroższym trenerem świata, czyli z Diego Simeone. Wśród kandydatów znalazł się również inny znany trener – Steven Gerrard, który swego czasu grał z Jerzym Dudkiem w Liverpoolu. Zresztą o niepoważnej ofercie złożonej Gerrardowi ostro wypowiedział się wspomniany, były bramkarz naszej kadry w wywiadzie, który przeczytacie tutaj: KLIK.

Specjaliści typowali jednak, że na dobrą sprawę największe szanse na objęcie fotela selekcjonera mają Vladimir Petković oraz Paulo Bento. Ku zaskoczeniu wielu osób wczoraj w Warszawie wylądował ktoś inny, aby podpisać kontrakt na kolejne lata pracy z naszymi „Orłami”.

Były trener reprezentacji Portugali Fernando Santos będzie teraz trenować naszą kadrę. To niezwykle doświadczony selekcjoner, który ma w swojej kolekcji między innymi Mistrzostwo Europy, które wywalczył w 2016 roku!

Georgina Rodriguez skrytykowała Santosa

Kibice śledzący ubiegłoroczne Mistrzostwa Świata w Katarze zapewne doskonale pamiętają niespodziankę, którą zafundowało nam Maroko, wyrzucając Portugalię z turnieju. To była gorzka pigułka dla Santosa, a także dla wszystkich kibiców z tego kraju. Wśród nich znalazła się oczywiście Georgina Rodriguez.

Partnerka Cristiano Ronaldo nie szczędziła gorzkich słów ówczesnemu selekcjonerowi Portugalii. Najbardziej bolał ją fakt, że CR7 wszedł na boisko dopiero w 51. minucie decydującego spotkania, a to sprawiło, że było już zbyt mało czasu na odwrócenie losów spotkania. Na Instagramie żaliła się:

Dziś twój przyjaciel i trener podjął złą decyzję. Przyjaciel, dla którego masz tak wiele słów uznania i którego tak bardzo go szanujesz. Ten sam przyjaciel, który wpuścił cię na boisko i zobaczył, jak wszystko się zmieniło, ale było już za późno. Nie można lekceważyć najlepszego zawodnika na świecie i najsilniejszej broni, jaką masz. Tak jak nie można bronić kogoś, kto na to nie zasługuje. Życie daje nam lekcję, dziś nie przegraliśmy, dziś się uczyliśmy.

Georgina Rodriguez

Sądzicie, że partnerki naszych kadrowiczów również uważają się za wystarczająco obeznane, aby podważać przyszłe decyzje trenera?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Marek

Krzysztof Skiba opowiedział o odejściu od żony i związku z 26 lat młodszą Karoliną. „Nie chciałem się dłużej MĘCZYĆ”

Roksana Węgiel relacjonuje romantyczny wieczór przed wylotem. Zakochani opuszczają Malediwy