w

Roksana Węgiel relacjonuje romantyczny wieczór przed wylotem. Zakochani opuszczają Malediwy

Fot. Instagram - roxie_wegiel

Roksana Węgiel spędza krótki urlop na Malediwach i to w nie byle jakim towarzystwie. Towarzyszy jej Kevin Mglej, czyli jej nowy chłopak. W wieczór przed wylotem pochwaliła się ich romantyczną kolacją.

Młoda wokalistka jest w ostatnim czasie na absolutnym topie w kolorowych serwisach i magazynach. A wszystko przez to, że niedawno wkroczyła w pełnoletniość i z chęcią z tego faktu korzysta. Natychmiast rozwinęła skrzydła i robi użytek z dowodu osobistego.

Zainteresowanie jej osobą wzrosło jeszcze bardziej, gdy zdradziła fanom, że jest szczęśliwie zakochana. Długo jednak nie chciała ujawnić, kim jest jej wybranek. Fani są jednak niezawodni i dociekali czy tą osobą przypadkiem nie jest Kevin Mglej.

Jakiś czas później Roksana w końcu potwierdziła, że faktycznie jest w związku z Kevinem. Od tej chwili chętnie dzieli się ich wspólnymi chwilami. Fani natomiast są mocno zaskoczeni wyborem 18-latki. Wszystko przez to, że tekściarz ma już 26 lat, a na dodatek jest ojcem. To jednak jej absolutnie nie przeszkadza, o czym kilkukrotnie już przekonywała w wywiadach.

Romantyczna kolacja przed wylotem

Zakochani spędzali ostatnie dni we dwoje na Malediwach na swoich pierwszych wakacjach. Wśród komentarzy na profilu wokalistki możemy zobaczyć sporą różnorodność w odbiorze świeżej pary w show-bizensie. Od zachwytów po kąśliwe uwagi.

Te drugie skierowane są głównie do Kevina. Wiele osób nie może przeboleć, że młoda dziewczyna spotyka się z 26-latkiem, który zdaniem niektórych powinien zajmować się dzieckiem, a nie uganiać za nastolatkami.

Para jednak nic sobie z tego nie robi i korzysta z uroków bajecznej okolicy. W ostatni wieczór zjedli wspólną kolację w towarzystwie palącej się świecy i lampek z winem. Kevin ubrał nawet na tę okazję elegancką koszulę w niebieskim kolorze.

Fot. Instagram – roxie_wegiel
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Marek

Fernando Santos nowym trenerem reprezentacji Polski. Dostało mu się od samej Georginy Rodriguez

Kinga Rusin, fot. Instagram

Kinga Rusin chwali partnera za specjalną randkę i szczyci się swoją kreacją: „Wywarła na nim wrażenie”