w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Doda poszła na randkę z ginekologiem. Przystojny lekarz opowiedział, co naprawdę wydarzyło się podczas ich spotkania

Ginekolog Łukasz, Doda - fot. screenshot z programu Doda. 12 kroków do miłości
Ginekolog Łukasz, Doda - fot. screenshot z programu Doda. 12 kroków do miłości

Ginekolog Łukasz miał okazję wybrać się z Dodą na jej szóstą randkę. Zdecydował się udzielić wywiadu, w którym ujawnił kulisy ich spotkania. Kilku istotnych szczegółów nie pokazano w telewizji.

W jesiennej ramówce Polsatu pojawił się program Doda. 12 kroków do miłości, który cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów. W reality show artystka, która dotychczas nie zaznała szczęścia w miłości, szuka kandydata, który nie tylko spełni jej wszystkie oczekiwania, ale i rozpali w niej uczucie.

Celebrytka przez cały czas może liczyć na wsparcie psychologa, z którym dogłębnie analizuje przebieg randki oraz zachowania, które mogą mieć wpływ na to, że dotychczas się nie ustatkowała. Kandydatów na spotkania dobiera produkcja programu i jak mogliśmy się przekonać, nie zgadzała się ze wszystkimi ich wyborami.

Ginekolog Łukasz zdradził, co działo się podczas randki z Dodą

Wokalistka na szóstą randkę wybrała się z ginekologiem Łukaszem. Po emisji odcinka zdecydował się udzielić wywiadu, w którym zdradził, jak wyglądało ich spotkanie. Okazuje się, że nie wysłał zgłoszenia do programu, a został do niego zaproszony. Mimo początkowych obaw, z ciekawości zdecydował się wziąć udział w eksperymencie.

Ja nie zgłosiłem się sam. Dostałem zaproszenie do tego programu i szczerze powiem, że bardzo długo się zastanawiałem, czy to zaproszenie przyjąć. […] Na początku miałem dużo wątpliwości, bo wiadomo, że Doda jest dość kontrowersyjną postacią i udział w takim programie na pewno wzbudzi spore emocje, nie tylko te pozytywne. Tym bardziej że jestem lekarzem. Nie wiedziałem, jak to zostanie odebrane, ale jednocześnie bardzo chciałem się z tymi opiniami zmierzyć.

Z pewnością długo będzie wspominał to spotkanie. Przyznał, że przez cały czas targały nim silne emocje, a sama randka nie należała do najłatwiejszych. Jakie wrażenie wywarła na nim Doda?

Uważam, że wizerunek sceniczny trochę przenika Dodę. W trakcie randki czułem się dość mocno atakowany i myślę, że w programie było to widać. Moje napięcie rosło coraz bardziej. Ciężko było mi się z tym zmierzyć, ale myślę, że ostatecznie dałem radę, że ten atak udało mi się udźwignąć. Ta randka zdecydowanie nie należała do najłatwiejszych. Podobało mi się jednak to, że poruszyliśmy dużo ginekologicznych zagadnień

Celebrytka dotychczas była bardzo skryta, jednak podczas tego spotkania zaczęła się otwierać i nawet można było odnieść wrażenie, że jest zainteresowana przystojnym lekarzem.

My na tej randce na kocu byliśmy dosyć blisko. Wtedy miałem okazję dosyć intensywnie patrzeć się jej w oczy. Te oczy ma piękne i dużo w nich widziałem. Z jednej strony trochę takiego pozytywnego szaleństwa, z drugiej dużo bólu. Widać było, że jest bardzo skrzywdzoną kobietą.

Choć ostatecznie Doda doszła do wniosku, że 32-letni Łukasz jest dla niej za młody, ginekolog nie może teraz narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet. Okazuje się, że po emisji odcinka otrzymał mnóstwo zaproszeń na randki!

Nie spodziewałem się trochę tego i nie wiedziałem, jak to wyjdzie, jak ten odcinek ostatecznie wypadnie. […] Jestem trochę zaskoczony tym zainteresowaniem, ale oczywiście jest mi miło. Tych zaproszeń na randkę było sporo, ale nie wiem, czy będę mieć teraz na to czas, bo niedługo kończę specjalizację. Mam przed sobą dużo pracy, dużo nauki do egzaminów. Nie wiem też, czy dobrym pomysłem byłoby umawianie się na randki w momencie tego wielkiego szumu. Nie jestem w stanie zweryfikować, na ile ktoś rzeczywiście będzie chciał mnie poznać, a na ile po prostu spotkać się z osobą, która wystąpiła w telewizji.

Być może dzięki reality show również Łukaszowi uda się odnaleźć miłość życia. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki i życzyć powodzenia na egzaminach.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Michał i Pola Wiśniewscy - fot. Kurnikowski AKPA

Michał Wiśniewski wraz z piątą żoną ODNOWILI przysięgę ślubną! Pola w białej sukni wyglądała olśniewająco [ZDJĘCIA]

Leonardo DiCaprio, Gigi Hadid - fot. screenshot YouTube @This Happened, Instagram @gigihadid

Leonardo DiCaprio zrywa z wizerunkiem playboya! Coraz głośniej mówi się o jego związku z Gigi Hadid