w

Michał Wiśniewski wraz z piątą żoną ODNOWILI przysięgę ślubną! Pola w białej sukni wyglądała olśniewająco [ZDJĘCIA]

Michał i Pola Wiśniewscy - fot. Kurnikowski AKPA
Michał i Pola Wiśniewscy - fot. Kurnikowski AKPA

Michał Wiśniewski zorganizował wyjątkowe przyjęcie, podczas którego nie tylko świętował 50. urodziny, ale i odnowił przysięgę ślubną! Od pięknej, białej kreacji jego żony trudno oderwać wzrok. Wyglądała, jak prawdziwa panna młoda.

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery nieudane małżeństwa, jednak wiele wskazuje na to, że tym razem los postawił na jego drodze kobietę, przy której jest gotów wieść spokojne życie. W 2019 roku poznał Polę, którą poprosił o rękę po zaledwie kilku miesiącach znajomości. W marcu 2020 roku wzięli ślub, jednak z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa, nie był on tak huczny jak poprzednie. W tym szczególnym dniu towarzyszyli im jedynie świadkowie i najbliżsi krewni.

Wiśniewski już kiedyś wspominał o tym, że chciałby wyprawić huczną imprezę, jednak dotychczas odkładał to w czasie, aż w końcu wszyscy o tym zapomnieli. On jednak dotrzymał słowa.

Michał Wiśniewski odnowił przysięgę ślubną

Michał sprawia wrażenie szaleńczo zakochanego i naprawdę szczęśliwego. Podczas koncertu w Mrągowie nie szczędził pod adresem piątej żony miłych słów, a w pewnym momencie zszedł do niej na widownię i czule ją ucałował na oczach całej Polski.

W czwartek na profilu lidera grupy Ich Troje ukazała się seria zdjęć, na których możemy zobaczyć jego ukochaną w pięknej, białej sukni… W pierwszej chwili można się nieźle zdziwić, jednak okazuje się, że muzyk hucznie świętował 50. urodziny, a przy okazji odnowił z Polą przysięgę ślubną!

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami, i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love — napisali na Instagramie.

Jak wokalista wyznał w rozmowie z Faktem, nie było to wesele, choć swego czasu myślał o tym, by je wyprawić.

Wesela drugiego nie robiłem, połączyłem po prostu urodziny z celebracją małżeństwa z Polą. W rodzinnym gronie i z przyjaciółmi odnowiliśmy przysięgę małżeńską. Tak między nami, po cichu, skromnie, ale wesoło i pięknie było — wyjaśnił.

Michał podkreślił, że jego związek z Polą trwa już 3,5 roku i świetnie się ze sobą dogadują.

Zafundowałem sobie miłość, po prostu miłość, nic materialnego. Ja już wcześniej wszystko miałem. Dziś dbam o to co w sercu, pielęgnuję miłość każdego dnia. To już trwa trzy i pół roku. I jest cudnie — zdradził Faktowi.

Na koniec zapewnił, że mimo dojrzałego wieku, nie brakuje mu energii do działania i zamierza jeszcze sporo zdziałać.

Skończyłem pięćdziesiątkę, ale ta data niewiele zmieniła, bo mi się przekręciło w głowie o wiele wcześniej. Teraz jestem bardzo poukładany i wchodzę z wielkimi nadziejami w tę pięćdziesiątkę. Myślę, że to będzie dla mnie najważniejsza dekada. Bo to jest taki moment, gdzie jeszcze mogę i jeszcze mi się bardzo chce — wyjaśnił.

W galerii poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia. Trzeba przyznać, że to było naprawdę piękne przyjęcie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Królowa Elżbieta II, ksiądz Ian Greenshields - fot. Instagram @theroyalfamily, screenshot Twitter @PiersUncensored

Królowa Elżbieta II przed śmiercią spotkała się z księdzem. Duchowny zdradził, co mu powiedziała. „Niczego nie żałowała”

Ginekolog Łukasz, Doda - fot. screenshot z programu Doda. 12 kroków do miłości

Doda poszła na randkę z ginekologiem. Przystojny lekarz opowiedział, co naprawdę wydarzyło się podczas ich spotkania