w

Leonardo DiCaprio zrywa z wizerunkiem playboya! Coraz głośniej mówi się o jego związku z Gigi Hadid

Leonardo DiCaprio, Gigi Hadid - fot. screenshot YouTube @This Happened, Instagram @gigihadid
Leonardo DiCaprio, Gigi Hadid - fot. screenshot YouTube @This Happened, Instagram @gigihadid

Leonardo DiCaprio od dawna wiedzie bujne życie uczuciowe, dlatego też doczekał się łatki playboya. Nazwisko aktora od dłuższego czasu przewija się przez media, ponieważ wiązał się jedynie z modelkami poniżej 25. roku życia. Zdaniem zagranicznych mediów w końcu dojrzał do poważnej relacji. Kim jest jego nowa wybranka?

Leonardo DiCaprio to znany amerykański aktor, który ogromną popularność zyskał dzięki Titanicowi. Na swoim koncie ma mnóstwo ról w kinowych hitach, jednak to za film Zjawa z 2015 roku doczekał się Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

DiCaprio jest nie tylko świetnym aktorem, ale i łamaczem damskich serc. Do dzisiaj wiele kobiet wzdycha na jego widok, jednak tylko nielicznym udało się rozpalić w nim uczucia. Na przestrzeni lat doczekał się łatki playboya, ponieważ jego partnerkami były wyłącznie modelki i to sporo od niego młodsze. Miał spotykać się m.in. z  Giselle Bündchen, Bar Rafa`eli i Toni Garrn, choć widziano go także w towarzystwie Rihanny i Blake Lively. Ostatnio rozstał się z Camillą Morrone, którą porzucił, gdy skończyła 25 lat.

Leonardo DiCaprio ma nową dziewczynę?

Zagraniczne media donoszą, że obecnie Leonardo spotyka się z Gigi Hadid. To palestyńsko-holenderska modelka, która w 2016 została ogłoszona Modelką Roku podczas Fashion Awards. Wybór ten jest nieco zaskakujący, ponieważ modelka ma 27 lat. W przeciwieństwie do niego snuła też poważne plany na przyszłość. W ubiegłym roku w atmosferze skandalu zakończyła wieloletni związek z Zaynem Malikiem, z którym doczekała się dziecka.

US! Weekly przekazało ostatnio, że DiCaprio już od dłuższego czasu wodził za nią wzrokiem. W połowie września po raz pierwszy przyłapano ich razem na imprezie z okazji tygodnia mody w Nowym Jorku. Jak przekazało źródło tabloidu, opuścili klub przytuleni, a aktor od czasu do czasu kładł na niej ręce.

21 września na łamach tego portalu ukazał się artykuł, w którym zamieszczono wypowiedzi informatorów. Donoszą oni, że zaczęli się oficjalnie spotykać oraz mają mnóstwo wspólnych przyjaciół. Osoby te są szczęśliwe, widząc ich razem, mimo że wielu z nich to zaskoczyło.

Fakt, że tym razem aktor zdecydował się związać ze starszą modelką, ma świadczyć o tym, że powoli zaczyna dojrzewać. Z informacji podanej przez osobę z jego otoczenia wynika, że w końcu zdał sobie sprawę z tego, że fani dostrzegli jego tendencję do wybierania młodziutkich piękności.

W wieku prawie 48 lat zaczyna się uspokajać. Mówił swoim kumplom, że jest o wiele mniej zainteresowany stylem życia playboya — tłumaczyło źródło US! Weekly.

Być może ta relacja faktycznie będzie miała szansę przetrwać próbę czasu. Leonardo podobno jest zachwycony Gigi, ponieważ nie tylko jest piękna, ale także mądra, fajna i kulturalna, a także wie, czego chce od życia.

Myślicie, że tym razem aktor się ustatkuje?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ginekolog Łukasz, Doda - fot. screenshot z programu Doda. 12 kroków do miłości

Doda poszła na randkę z ginekologiem. Przystojny lekarz opowiedział, co naprawdę wydarzyło się podczas ich spotkania

Marcelina Zawadzka padła ofiarą molestowania - fot. Instastory @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka padła ofiarą molestowania. Gdy próbowała się bronić, napastnik ją uderzył