w

Marcelina Zawadzka padła ofiarą molestowania. Gdy próbowała się bronić, napastnik ją uderzył

Marcelina Zawadzka padła ofiarą molestowania - fot. Instastory @marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka padła ofiarą molestowania - fot. Instastory @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka podzieliła się z fanami druzgocącą historią. Okazuje się, że kiedyś padła ofiarą molestowania. To straszne, co przytrafiło się prezenterce.

Marcelina Zawadzka to modelka, która w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Wygrana otworzyła przed nią drzwi do wielkiej kariery i już po dwóch latach zaczęła pracować, jako prezenterka telewizyjna. Miała okazję prowadzić takie programy, jak: Projektanci na start, Dendżer, Pytanie na śniadanie, Bake Off — Ale ciacho! i The Voice of Poland.

Można śmiało powiedzieć, że dzięki Telewizji Polskiej Zawadzka zyskała popularność, ale współpracę zakończyła w atmosferze głośnego skandalu. W 2020 roku Prokuratura w Łodzi postawiła jej zarzuty uszczuplenia podatku, przyjęcia i rozliczania faktur oraz prania brudnych pieniędzy. 11 maja 2022 w sprawie zapadł wyrok. Za oszustwa skarbowe i fałszowanie faktur, do czego się nie przyznała, została ukarana grzywną w wysokości 60 tysięcy złotych.

Marcelina Zawadzka padła ofiarą molestowania

Marcelina ostatnio musiała ograniczyć aktywność, ponieważ miała drobne problemy zdrowotne. Przez częste doklejanie kępek rzęs doszło u niej do zatkania kanaliku rzęsowego i infekcji. W związku z tym musiała poddać się oczyszczeniu powieki od spodu, co jak przyznała, było bardzo nieprzyjemne.

Korzystając z wolnego, postanowiła nadrobić zaległości i obejrzała internetowy program Magdy Mołek pt. W moim stylu. Dziennikarka ostatnio rozmawiała z rzeczniczką praw kobiet o molestowaniu w miejscach publicznych. Po obejrzeniu materiału postanowiła podzielić się z fanami bolesnym wyznaniem.

Zawadzka wyznała, że kiedyś padłą ofiarą molestowania.

Kiedyś mężczyzna złapał mnie za miejsce intymne (z przodu). Byłam w takim szoku. Zaraz, gdy to się stało, byłam pewna, że ten moment trwa wiecznie i moje mylenie o tym, że chce go uderzyć też. Pamiętam uczucie, że jest mi wstyd…

Ostatecznie uniosła na niego rękę. Nie spodziewała się, że napastnik odpowie na jej cios.

A i tak podjęłam decyzję i go uderzyłam z płaskiej dłoni w twarz. Uwaga: oddał mi!

Przyznała, że choć minęło już trochę czasu, nadal doskonale pamięta tamto wydarzenie.

Tego zdarzenia nie zapomnę i niestety zawsze, gdy ktoś „przekraczał” odległość czy granicę zachowania, pamiętam o tym. Mam ten moment przed oczami i uczucie wstydu i tego, że nie chcę do tego wracać.

Marcelina Zawadzka padła ofiarą molestowania - fot. Instastory @marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka padła ofiarą molestowania – fot. Instastory @marcelina_zawadzka

Każdy, kto przeżył coś podobnego, bądź czuje, że potrzebuje pomocy, wsparcia, pocieszenia, może skontaktować się z osobami dyżurującymi pod bezpłatnym numerem pomocowym:

  • 800 70 22 22 – Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym
  • 800 12 12 12 – Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysowej – infolinia dla dzieci, młodzieży oraz opiekunów
  • 1116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Leonardo DiCaprio, Gigi Hadid - fot. screenshot YouTube @This Happened, Instagram @gigihadid

Leonardo DiCaprio zrywa z wizerunkiem playboya! Coraz głośniej mówi się o jego związku z Gigi Hadid

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @jw100procent, ulleo

Dramat rolnika z Mazowsza. Krowa Baśka zaatakowała bezbronnego 69-latka i odgryzła mu nos! „Wstyd się pokazać”