w ,

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” tak jak Doda doczekała się własnego show w Polsacie! Ujawniamy pierwsze szczegóły

Dagmara Kaźmierska - fot. Telus/AKPA
Dagmara Kaźmierska - fot. Telus/AKPA

Dagmara Kaźmierska kilka miesięcy temu zapewniała, że to koniec jej kariery w telewizji, lecz szybko zmieniła zdanie. Gwiazda TTV tak jak Doda doczekała się własnego programu w Polsacie! Wyciekły pierwsze szczegóły produkcji.

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych celebrytek wypromowanych za sprawą Królowych życia. Od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów, ponieważ nie ukrywała, że w przeszłości odsiadywała wyrok w więzieniu. Setki tysięcy fanów pokochało ją za bezkompromisowość, otwartość, szczerość, a przede wszystkim poczucie humoru. Nie raz przed kamerami pokazywała, jak żartuje z przyjacielem Jackiem, który dzięki niej także stał się popularny.

Niesiona na fali popularności napisała dwie książki, w których opowiedziała o swoim barwnym życiu oraz związku z groźnym gangsterem. Widzowie byli ciekawi, co jeszcze pokaże w programie, tymczasem ona rozwiązała umowę z TTV, ponieważ miała dość natrętnych fanów, którzy nachodzili ją nawet w domu. Nie na długo, ponieważ pod koniec sierpnia ogłosiła wielki powrót, lecz nie zdradziła żadnego szczegółu. Teraz na jaw wyszło, w jakim programie ją zobaczymy. Jesteście ciekawi?

Dagmara Kaźmierska nową gwiazdą Polsatu. Będzie miała własny program!

Niemal każdy kojarzy program Doda. 12 kroków do miłości, w którym to Doda szukała idealnego kandydata na partnera. Formuła spodobała się widzom, dlatego postanowiono kontynuować tę serię, lecz tym razem w nieco odmienionej formule. Już wkrótce zobaczymy na szklanym ekranie, jak Dagmara Kaźmierska szuka męża!

To może być najzabawniejszy format ostatnich lat — zdradza produkcja.

Nowy program ma nosić tytuł Dagmara szuka męża. Oprócz Królowej życia zobaczymy w nim również jej syna, Conana oraz przyjaciół.

Formuła programu będzie zgodna z jego tytułem – Dagmara Kaźmierska będzie podróżować po Polsce i szukać towarzysza życia. Poza spotkaniami z kandydatami na męża, w programie widzowie zobaczą też rodzinę i przyjaciół Kaźmierskiej — czytamy na łamach portalu wirtualnemedia.pl.

Będziecie oglądać?

Dagmara Kaźmierska - fot. Telus/AKPA
Dagmara Kaźmierska – fot. Telus/AKPA
Dagmara Kaźmierska - fot. Telus/AKPA
Dagmara Kaźmierska – fot. Telus/AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Monika Mrozowska - fot. Instagram @monikakingamrozowska

Monika Mrozowska zdradziła, ile alimentów dostaje na dzieci. Teraz tłumaczy dlaczego to zrobiła: „wydawało mi się, że to będzie dużym wsparciem”

Stuart "Stuu" Burton, Sylwester Wardęga, Mikołaj "Konopskyy" Tylko - fot. Instagram, for Youtube

Pandora Gate. Rzecznik prokuratury warszawskiej zdradził, na jakim etapie jest śledztwo w sprawie YouTuberów