w

„Królowe życia” znikają z anteny TTV! Produkcja nieoczekiwanie wydała szokujące oświadczenie

Królowe życia, fot. Instagram @krolowe_zycia_official
Królowe życia, fot. Instagram @krolowe_zycia_official

Królowe życia to jedna z najpopularniejszych produkcji emitowanych na antenie TTV. Program od lat bił rekordy oglądalności, jednak teraz nieoczekiwanie media obiegła wieść o końcu serialu. Dlaczego?

Królowe życia to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie TTV. Format pokazuje, jak wygląda codzienność zamożnych bohaterów formatu. Wielu z nich w krótkim czasie zyskało grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą ich dalsze losy. Obecnie największą celebrytką jest Dagmara Kaźmierska, która mimo kryminalnej przeszłości podbiła serca widzów swoją szczerością, bezpośredniością i poczuciem humoru. Przed wieloma bohaterami otworzyły się też drzwi do wielkiej kariery w show-biznesie. Świetnym tego przykładem jest Lala Laluna, która ostatnio debiutowała jako zawodniczka federacji Fame MMA.

Niestety nie mamy dobrych wieści dla fanów tego formatu.

Produkcja zawiesza emisję Królowych życia

Jak dotąd Królowe życia doczekały się 12. sezonów i blisko 300 odcinków, które zapewniały widzom świetną zabawę przed telewizorem. W czwartek 2 czerwca Biuro Prasowe Grupy TVN wydało komunikat, w którym poinformowało, że dzisiaj zostanie wyemitowany ostatnich odcinek show, a następnie prace na planie zdjęciowym zostaną zawieszone. Nie wyklucza się, że format jeszcze wróci na ekrany, jednak nie podano konkretnej daty.

„Królowe życia” to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję seriiNie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach. Natomiast jeszcze w tym roku bohaterowie „Królowych Życia” pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV

Pożegnalny wpis zamieszczono również na oficjalnym profilu Królowych życia na Instagramie, w którym krótko podsumowano ostatnie 6 lat.

Wiecie, że „Królowe życia” są na antenie TTV już od 6 lat? Przez ten czas wyemitowaliśmy niemal 300 odcinków! Towarzyszyliśmy bohaterom programu z kamerą w wielu bardzo ważnych momentach, poznaliśmy ich rodziny, przyjaciół i współpracowników. Na Waszych oczach Iza i Patryk wzięli ślub i spełnili swoje marzenie o kupnie domu. Ania i Mateusz zaręczyli się, ale też mierzyli z kryzysem i chorobą. Dagmara uległa wypadkowi, a w odcinkach mogliśmy śledzić jej drogę rekonwalescencji, z kolei Kasia wpuściła nas do swojego szalonego świata, w którym razem z nią przeżywaliśmy emocje związane z przygotowaniami i pierwszą walką MMA. Teraz przyszedł czas na przerwę i odpoczynek, dlatego jesienią nie zobaczycie premierowych odcinków „Królowych życia”. Już dziś o 22:00 zapraszamy Was na odcinek specjalny 12. sezonu w TTV, a w naszych social mediach weekend zapowiada się pod znakiem właśnie „Królowych życia”. A już niebawem Waszych ulubionych bohaterów zobaczycie w innych programach TTV. Gotowi?

Będziecie tęsknić za Królowymi życia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

[VIDEO] Rosjanin pokazał środkowy palec w kierunku ukraińskiego drona. Szybko pożałował gestu

Lekkomyślny „wyczyn” Rosjan. Chcieli obrazić Ukraińców, a ściągnęli na siebie artylerię