w

Czy Anna Lewandowska nie pozwala jeść dzieciom słodyczy? „Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci”

Fot. YouTube / Screenshot

Żona Roberta Lewandowskiego, czyli Anna Lewandowska jak każda matka dba o dobro swoich dzieci. Czy jednak pozwala im na małe odstępstwa od zdrowego jedzenia?

Anna Lewandowska słynie między innymi z promowania zdrowego stylu życia. Sport i dieta są nieodłączną jego częścią, co przy posiadaniu dzieci może nie wydawać się takie proste. Czy zatem jedna z najpopularniejszych mam w Polsce znajduje złoty środek dla swoich pociech?

Trenerka nie ukrywa, że stara się zaszczepić swoim dzieciom miłość do zdrowego jedzenia. Mimo iż jej pociechy są jeszcze małe, to dba ona, aby jadły głównie zdrowe i pełnowartościowe posiłki.

Q&A Lewandowskiej

Ania ujawniła ostatnio, że nie korzysta z pomocy niani. Co więcej, również sama przygotowuje dla dzieci wszystkie posiłki. To – jak się okazuje – nie jest dla niej takim prostym zadaniem. Lewandowska relacjonuje: „Nasze córeczki są totalnie inne i jedzą różne rzeczy. Laura lubi na przykład inne warzywa niż Klara. Staram się jednak podobnie im gotować, dodając ulubione produkty. Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci, szczególnie dla Klarki, która jest czterolatką, która już chodzi do przedszkola, a jednak już wie i pyta przed jakąś uroczystością: mamo, czy ja mogę zjeść coś niezdrowego?

Następnie dodała: – Naszym szablonem diety jest dieta wojownika, czyli eliminowanie pszenicy, cukru, laktozy, niektórych strączków. Mimo twardych zasad Ania jak na dobrą mamę przystało, idzie czasami na odstępstwa w kwestii słodyczy i pozwala je jeść swoim pociechom.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Kinga Rusin o zmęczonej życiem na walizkach Lewandowskiej: „Ja nie narzekam”

Mistrz olimpijski Yannick Agnel szokuje przed sądem. „Miał jednak problemy z zapamiętaniem niektórych gwałtów, o które był oskarżony „