w

Anna Lewandowska skomentowała przemianę Małgorzaty Rozenek. Może być z siebie dumna? „Pamiętam pierwszy obóz Gosi”

Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @annalewandowska, @m_rozenek
Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @annalewandowska, @m_rozenek

Małgorzata Rozenek na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy przeszła niebywałą metamorfozę. Choć na początku internauci wytykali jej, że jest wręcz chuda, widząc imponujące efekty katorżniczych treningów, zmienili zdanie i zaczęli postrzegać ją jako motywację do zmiany stylu życia. Teraz przemianę Perfekcyjnej Pani domu oceniła Anna Lewandowska. Może być z siebie dumna?

Anna Lewandowska przez lata w pocie czoła pracowała na swój sukces, aż wreszcie udało jej się wspiąć na najwyższy stopień kariery. Dziś uchodzi za jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce i nie zawdzięcza tego tytułu Robertowi Lewandowskiemu. Opracowała szereg treningów, dzięki którym wiele osób z Polski i zagranicy zgubiło nadprogramowe kilogramy. Oprócz tego kilka razy do roku organizuje specjalne campy, podczas których wraz z uczestnikami wylewa siódme poty.

Na jeden z takich obozów wybrała się Małgorzata Rozenek, która zaraz po nim zaczęła ćwiczyć z trenerami należącymi do healthy teamu Lewej. Na początku sądzono, że zależy jej wyłącznie na poprawie wyglądu i kondycji, a gdy pierwsze efekty stały się widoczne, w sieci wylała się na nią fala krytyki, bowiem internauci stwierdzili, że ma za szczupłe nogi. Choć wytykano jej brak mięśni, z każdym kolejnym treningiem Perfekcyjna pani domu budowała formę, której mógłby pozazdrościć jej sportowiec. Niedawno relacjonowała na Instagramie, że wraz z Robertem Karasiem przebiegła maraton, a na innych ujęciach pokazywała, jak razem pedałują na rowerach stacjonarnych.

Anna Lewandowska komentuje przemianę Małgorzaty Rozenek

Dziś bez zawahania można powiedzieć, że Małgorzata znajduje się w szczytowej formie, co doceniła sama Anna Lewandowska. Po ostatnim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy żona piłkarza zjawiła się w swoim Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś, by powitać nowe uczestniczki obozu. Specjalnie dla nich zaprosiła również gościa specjalnego — Rozenek, o czym poinformowała również na Instagramie.

Perfekcyjna pani domu podczas krótkiej przemowy podkreśliła, że dobrze jest tu wrócić, a sama założycielka centrum postanowiła podsumować ostatnią metamorfozę gwiazdy.

Mega motywacyjna rozmowa z dziewczynami, prosto z serducha. Pamiętam pierwszy obóz Gosi, a widzę ją teraz, to, w jakiej formie jest i z jakim zaangażowaniem trenuje – jestem pod wrażeniem

– napisała Lewa.
Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek – fot. Instagram @annalewandowska

Anna zapewniła również, że gorąco kibicuje Gosi:

Trzymam kciuki za wszystkie twoje projekty i cele w tym roku! A postawiłaś poprzeczkę wysoko

– skwitowała.
Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek – fot. Instagram @annalewandowska

Ciężko nie zgodzić się ze słowami Lewandowskiej – Małgorzata zamierza wystartować w tym roku w zawodach Ironman i to właśnie z Robertem Karasiem przygotowuje się do triathlonu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jacek Kopczyński, Klaudia Kardas - fot. Podlewski/AKPA

Jacek Kopczyński ZARĘCZYŁ SIĘ z nową partnerką?! Wybranka aktora pochwaliła się pierścionkiem (FOTO)

Budda, Jerzy Owsiak - fot. YouTube @BuddaTV, Podlewski/AKPA

YouTuber Budda przebrany za dziadka wrzucił do skarbonki WOŚP 100 tysięcy złotych! Jerzy Owsiak komentuje hojny gest internetowego twórcy