w

Mistrz olimpijski Yannick Agnel szokuje przed sądem. “Miał jednak problemy z zapamiętaniem niektórych gwałtów, o które był oskarżony “

Fot. YouTube / Screenshot

Francuski pływak Yannick Agnel usłyszał bardzo poważne zarzuty. Obecnie toczy się w jego sprawie postępowanie i czeka na wyrok za dopuszczenie się gwałtów!

Pływak i mistrz olimpijski Yannick Agnel znalazł się w poważnych tarapatach. 29-latek trafił przed wymiar sprawiedliwości. Prokuratura zarzuca mu bardzo poważne czyny. Wśród nich znalazły się napaści na tle seksualnym oraz regularne utrzymywanie intymnych zbliżeń z 13-latką.

Pływak w wieku 24 lat miał utrzymywać intymne kontakty z córką swojego trenera, która wówczas miała zaledwie 13 lat. Takie sytuacje miały mieć miejsce nie tylko we Francji, ale również na Teneryfie, czy podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Yannick Agnel zeznał przed sądem, iż faktycznie utrzymywał kontakty seksualne z Naome, ale zaprzeczył, że to był gwałt. Jego zdaniem do niczego nie zmuszał dziewczynki, a wszystko, co miało miejsce, było za obopólną zgodą.

Prokurator Edwige Roux-Morizot potwierdziła zeznania pływaka: – Yannick Agnel zdawał sobie sprawę z istotności zarzucanych mu czynów. Wyznał, że ich żałuje. Miał jednak problemy z zapamiętaniem niektórych gwałtów, o które był oskarżony.

Na chwilę obecną Yannick ma tylko nadzór sądowy, wydany zakaz kontaktowania się ze swoją agentką oraz zakaz opuszczania Paryża.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Napisane przez Izaak

Czy Anna Lewandowska nie pozwala jeść dzieciom słodyczy? “Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci”

Edyta Górniak szczerze o zdradzie jej partnera. “Jedno z najgorszych doświadczeń, jakie człowiek może przeżyć”