w

HahaHaha

Kinga Rusin o zmęczonej życiem na walizkach Lewandowskiej: „Ja nie narzekam”

fot. Instagram screenshot

Prezenterka podzieliła się kolejnym zdjęciem ze słonecznych Malediwów. Prężąc się w bikini na leżaku, Kinga wypoczywa nad turkusową wodą. Rusin wbiła też szpilę Lewandowskiej – chodzi o ostatnie informacje o zmęczeniu Anny życiem na walizkach.

Kinga zachwyciła internautów kolejnym zdjęciem w stroju kąpielowym i jednocześnie znalazła okazję do skomentowania ostatnich wypowiedzi Lewandowskiej.

Anna Lewandowska ostatnio przeżywa mały kryzys. W ciągu ostatnich paru dni Ania wyznała, że jest zmęczona natłokiem obowiązków oraz ciągłym podróżowaniem.:

– “Nie ma to jak w domu… Tylko gdzie jest ten dom, jeśli się – de facto – mieszka na walizkach” – pisze Lewandowska. – “Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam podróżować i bardzo doceniam, że mogę prowadzić życia i w Polsce i w Niemczech… ale są też tego minusy“.

Komentarz Rusin

Była gwiazda TVN ostatnio rzadko wpada do Polski, a na Instagramie prezenterka co jakiś czas publikuje fotografie z kolejnych egzotycznych wyjazdów. W tym roku Kinga dwukrotnie odwiedziła słoneczne Malediwy, a jej wyjazdy są przerywane tylko krótkimi powrotami do kraju. Gwiazda wypoczęła też w Grecji i francuskiej Riwierze. Z rajskich wysp Rusin zarządza firmą kosmetyczną i na bieżąco komentuje rzeczywistość w Polsce.

W opisie najnowszego zdjęcia Kinga napisała, że wcale nie narzeka na podróżniczy tryb życia, a wręcz przeciwnie – uwielbia go:

– „Nie narzekam na życie na walizkach. #pracazdalna” – napisała Rusin, wylegując się pod parasolem na plaży.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy napisała też, że takie życie wcale nie musi być nudne:

 – „8-10 godzin w pracy a później zasłużony odpoczynek? Mi się to nie nudzi

Chcielibyście tak żyć? Co sądzicie o zaczepce Rusin?

Źródło: Instagram – kingarusin , annalewandowskahpba

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wojtek Sawicki odważnie zapozował nago z dziewczyną: „Niech mówią co chcą”

Czy Anna Lewandowska nie pozwala jeść dzieciom słodyczy? „Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci”