w ,

SuperSuper HahaHaha

Ciężarna Maja Hyży walczy z chorobą: „ogólnie umieram”

fot. YouTube screenshot

Maja Hyży niedawno poinformowała, że jest w ciąży i oczekuje swojego czwartego dziecka. Niestety, piosenkarka zachorowała i źle się czuje, a jej stan pogarsza się z biegiem czasu.

Maja Hyży radosną nowiną po raz pierwszy podzieliła się podczas „Sylwestra Marzeń”. Gwiazda wyznała, że jest bardzo szczęśliwa i nie może się doczekać czwartego dziecka. Obecnie Maja jest mamą dwójki 9-letnich bliźniaków z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym, oraz urodzonej w 2020 roku córki Antoniny. Ojcem dziewczynki jest obecny partner Mai, Konrad Kozak.

Niestety, tym razem ciąża bardziej niż zazwyczaj doskwiera piosenkarce.

Maja Hyży zmaga się z chorobą

Maja Hyży już wcześniej informowała fanów, że jej samopoczucie uległo znacznemu pogorszeniu na początku trzeciego trymestru, a teraz dodatkowo dopadła ją choroba. O infekcji poinformowała w serii filmików na Instagramie:

Cześć kochani, jednym słowem: zdycham i to tak na maksa. Mam wrażenie, że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dzisiaj to po prostu… zresztą widać, wszystko takie czerwone, suche mam

Piosenkarka dodała, że nie ma nawet sił aby dmuchać nos i skierowała do śledzących ją fanów zapytanie o polecane specyfiki, które są bezpieczne do stosowania w ciąży. Maja przyznała, że bardzo chciałaby zażyć coś, co poprawiłoby jej samopoczucie.

Ogólnie umieram. Nie mam energii do niczego. Nos mam zawalony i mam pytanko do was, czy kobiety w ciąży mogą robić inhalacje nie tylko z wodą i solą fizjologiczną?

Po jakimś czasie Hyży znowu zrelacjonowała przebieg choroby, zdradzając, że czuje się troszkę lepiej, ale i tak źle.

Czuję się może troszkę lepiej, ale dalej do du*y

Mamy nadzieję, że piosenkarka szybko wróci do zdrowia, a ciąża nie sprawi problemów.

fot. Instagram screenshot

Źródło: Instagram – majahyzy

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Anna Mucha zawiedziona sałatką: „Mój biust jest większy!”

Małgorzata Godlewska ostro uderza w antyszczepionkowców i Edytę Górniak: „nie umiem przejść obojętnie obok tych morderstw”