w

HahaHaha DramatDramat

Anna Mucha zawiedziona sałatką: „Mój biust jest większy!”

Fot. Anna Mucha / Instagram

Anna Mucha dała wyraz swojemu niezadowoleniu po tym, jak otrzymała zamówioną wcześniej sałatkę. Musiała być naprawdę głodna, bo wynikła z tego niezła drama.

Kariera Anny Muchy w ostatnim okresie zdecydowanie odżyła. Świadczy o tym rosnące zainteresowanie jej osobą w mediach społecznościowych, a także kolejne kontrakty, które podpisuje. Od kilku dni aktywnie promuje także polską komedię, w której zagrała ważną rolę.

Chodzi oczywiście o dzieło reżyserki Anny Wieczur-Bluszcz, czyli „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4″. Wiadomo już również, że Ania podpisała duży kontrakt reklamowy z jedną sieci telefonii komórkowej, w którym zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan.

Ania chętnie dzieli się ze swoimi fanami relacjami z życia codziennego. W ostatnich dniach miała okazję odwiedzić Kraków, o czym nie omieszkała poinformować fanów. Przy okazji pożaliła się im niemiłym rozczarowaniem podczas wizyty w jednej z lokalnych restauracji.

Wchodzimy teraz na mój ulubiony temat, czyli jedzenie. Możemy powiedzieć, że po prostu jesteście w Krakowie fenomenalni. To jest sałatka, to jest cała sałatka. Nie, nie więcej, nie że grzanki jakieś dodatkowe. To jest cała sałatka, którą dostałam i za którą zapłaciłam… no zgadujcie!

Aktorka ewidentnie wczuła się w rolę krytyka kulinarnego i z oburzeniem dywagowała nad stosunkiem ceny do jakości zaserwowanego dania, jakim była po prostu zwykła sałatka.

W emocjonalnym InstaStories wyrzuciła z siebie irytację i posłużyła się kontrowersyjnym porównaniem, które zapewne dodatkowo zwróciło na nią uwagę fanów. Skromną sałatkę porównała ze swoim biustem i pokazała to w relacji, aby fani sami mogli ocenić, czy nie wprowadza ich w błąd.

52 złote! Ożeż ty w modę jeża. Ja nie wiedziałam, że wegetarianizm jest tak w cenie. Kurna… 52 złote za to? Za to? To mój biust jest większy! Porównujcie sobie

Taka cena to już chyba faktycznie przesada?

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Michał Wiśniewski jeszcze jakiś czas temu był bankrutem. Jak jest teraz?

Ciężarna Maja Hyży walczy z chorobą: „ogólnie umieram”