w

Caroline Derpienski szczerze o medycynie estetycznej. Czy poprawiła coś w swoim wyglądzie? „Raz w życiu”

Caroline Derpienski - fot. Instagram @carolinederpienski
Caroline Derpienski - fot. Instagram @carolinederpienski

Caroline Derpienski jest dziś prawdziwą gwiazdą, o której co raz jest głośno. Lubi być w centrum uwagi i nie boi się kontrowersji. 22-latka emanuje pewnością siebie i wyjątkową urodą. Jednak nie zawsze tak było, przez lata mocno się zmieniła. Przyznała, czy zawdzięcza to operacjom plastycznym i zabiegom medycznym.

Caroline Derpienski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytów młodego pokolenia. Modelka ma mieszane korzenie polsko-amerykańskie. Pochodzi z Białegostoku. Obecnie mieszka w Miami i robi karierę w modelingu za granicą. Jest zaręczona z dużo starszym milionerem.

Swoją karierę rozpoczęła w młodym wieku. Mają 18 lat przeprowadziła się wraz z mamą do Stanów, gdzie zaczęła budować swoją karierę jako modelka. Lubi prezentować stroje kąpielowe i kuse kreacje, chwaląc się przy tym wyrzeźbioną sylwetką. Celebrytka przyznała, czy poprawiała coś w swojej urodzie, by zyskać taki wygląd, jaki ma dziś.

Caroline Derpienski o ingerowaniu w urodę

Modelka znana jest z mocnego makijażu i odważnych stylizacji. Wiele razy była posądzana o ingerowanie w swoją urodę za pomocą operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Jednak zaprzecza ona tym plotkom. Postanowiła szczerze powiedzieć, co myśli o tego typu zabiegach.

Raz w życiu, przed wylotem do Miami, powiększałam usta, ale raczej nic nie zostało, bo kwas się wchłania, a co dopiero po czterech latach. Lubię wyjeżdżać mocno konturówką, jak Kylie Jenner. Ogólnie uważam, że powiększanie ust to super sprawa, odżywia usta i dodaje pewności siebie, ale Jack mi nie pozwala zrobić ust, biustu, nosa itd. Uważa, że jestem idealna, taka jaką jestem. Ja to bym chętnie coś tam, jak każda kobieta, ulepszyła, ale no nie mogę — wyznała dla Plotka.

Derpienski przyznała, że tylko raz w życiu zdecydowała się na jakikolwiek zabieg. Powiększyła sobie wtedy usta za pomocą kwasu, więc efekt nie był permanentny. Jednak chętnie zrobiłaby więcej, ale jej narzeczony nie pozwala na to. Modelka mówi, że kocha ją taką, jaką jest.

Caroline Derpienski - fot. screenshot Youtube @TVReklama
Caroline Derpienski – fot. screenshot Youtube @TVReklama

Wierzycie, że to wszystko naturalna uroda?

@pantofelek.pl 🤔 #pantofelekpl #carolinederpienski ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Krzysztof Cugowski - fot. Instagram @krzysztof_cugowski_official

Krzysztof Cugowski szczerze o swojej sytuacji finansowej. Ile wynosi jego emerytura? „Nie mam pretensji do losu”

Daniel Radcliffe - fot. screenshot z filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny"

Pamiętacie głównego bohatera „Harry’ego Pottera”? Daniel Radcliffe przeszedł spektakularną metamorfozę!