w

Pamiętacie głównego bohatera „Harry’ego Pottera”? Daniel Radcliffe przeszedł spektakularną metamorfozę!

Daniel Radcliffe - fot. screenshot z filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny"
Daniel Radcliffe - fot. screenshot z filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny"

Daniel Radcliffe jest znanym brytyjskim aktorem. Największą sławę zdobył dzięki roli Harry’ego Pottera w popularnej serii filmowej o młodym czarodzieju. Jednak wizerunek nieśmiałego, niewinnego chłopca ma już dawno za sobą. Gwiazdor bardzo się zmienił przez lata.

Daniel Radcliffe jest popularnym brytyjskim aktorem. Większość kojarzy go z serii Harry Potter, gdzie wcielał się w głównego bohatera we wszystkich ośmiu odsłonach filmowych. Jednak po raz pierwszy pojawił się na szklanym ekranie w 1999 roku w adaptacji BBC One powieści Karola Dickensa David Copperfield.

Jednak po zakończeniu serii o młodym czarodzieju, chciał zerwać z wizerunkiem grzecznego i niewinnego chłopca. Zaczynał tam jako dziecko i na planie filmowym dorósł wraz z odgrywanym przez siebie bohaterem. Ten wizerunek udało mu się diametralnie zmienić, dzięki metamorfozie.

Daniel Radcliffe - fot. screenshot Youtube @warnerbrosentertainment
Daniel Radcliffe – fot. screenshot Youtube @warnerbrosentertainment

Daniel Radcliffe wygląda zupełnie inaczej

Aktor po rozstaniu się z serią Harry Potter odciął się od tamtego uniwersum. Chciał pokazać, że potrafi zagrać także inne role — te bardziej odważne i nieskierowane do młodzieży. Z tego powodu także nie wystąpił na ponownym spotkaniu obsady po latach. Można było go zobaczyć w takich produkcjach, jak Kobieta w czerni, Iluzja 2, Beast od Burden, Cudotwórcy czy Cudotwórcy: Szlak oregoński. To właśnie w tych dwóch ostatnich serialach można było zobaczyć w pełni, jak wielką metamorfozę ma za sobą.

Radcliffe występuje tam często roznegliżowany, odsłaniając tym samym swoją muskularną sylwetkę. Można zobaczyć, że przez lata nabrał dużo masy mięśniowej i teraz dumnie może eksponować swój sześciopak. Nie przypomina już uroczego chłopca z Hogwartu.

Daniel Radcliffe - fot. screenshot Twitter @people
Daniel Radcliffe – fot. screenshot Twitter @people

Która wersja aktora bardziej Wam przypadła do gustu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Caroline Derpienski - fot. Instagram @carolinederpienski

Caroline Derpienski szczerze o medycynie estetycznej. Czy poprawiła coś w swoim wyglądzie? „Raz w życiu”

Paris Jackson, Michael Jackson - fot. Instagram @parisjackson, screenshot Youtube @MichaelJackson

Paris Jackson grożono śmiercią. Fani jej ojca zarzucili jej, że nie go nie kochała. „Mierzą moją miłość do własnego ojca”