w

Anna Lewandowska o sytuacji Natalii Maliszewskiej: „Serce pęka!!!!!”

Fot. Natalia Maliszewska / Instagram

Anna Lewandowska krótko, ale treściwie skomentowała wpis Natalii Maliszewskiej, która ostatecznie nie mogła wystartować na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Miły gest?

Dramat, który zapewniono Natalii Maliszewskiej podczas tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich, odbił się szerokim echem wśród wszystkich polskich kibiców. Przypomnijmy, że zawodniczka ostatecznie nie mogła wziąć udziału w zawodach.

26-letnia Maliszewska przez wielu ekspertów była wymieniana jako faworytka do złotego medalu w łyżwiarstwie szybkim na 500 metrów. Okazało się jednak, że w Chinach wykryto u niej COVID-19, przez co trafiła do izolacji.

Wykonywano jej kolejne testy i te raz wychodziły pozytywne, a za chwilę znów negatywne. Ostatecznie wydawało się, że zobaczymy Natalię na lodzie, ponieważ tuż przed zawodami otrzymała negatywny wynik na obecność w organizmie koronawirusa. Gdy już przygotowywała się do zawodów, nagle okazało się, że jednak nadal jest chora i musi wrócić do izolacji.

Zawodniczka była mocno sfrustrowana całą tą sytuacją i w związku z tym w końcu opublikowała szerokie oświadczenie na swoim Instagramie. Poniżej przeczytacie całą jego treść.

Fot. Natalia Maliszewska / Instagram

Sytuacja, w jakiej znalazła się Natalia, poruszyła również Annę Lewandowską. Celebrytka udostępniła relację zawodniczki i przekazała jej publicznie słowa wsparcia.

Serce pęka!!!!! Natalia wczoraj miała startować na Igrzyskach… Faworytka do medalu… @natmaliszewska trzymaj się!

Natalia w końcu wróciła na lód i dosłownie kilka minut temu udostępniła nowe zdjęcie na Instagramie z pozytywnym komentarzem: Wróciłam 🥳.

Wierzymy, że teraz będzie już tylko lepiej!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Dawid Kubacki zdobył medal na olimpiadzie!

Magda Bereda staje do walki z hejterem, który wytyka jej cellulit [ZDJĘCIA]